"The Season of Kkok Du" Dizisinin Yayın Tarihi Onaylandı ve Detayları Belli Oldu

"The Season of Kkok Du" Dizisinin Yayın Tarihi Onaylandı ve Detayları Belli Oldu

Merakla beklenen dizi "The Season of Kkok Du" için detaylar belli oldu. Başrollerinde Kim Jung Hyun ve Im Soo Hyang'ın yer aldığı fantastik dizi Ocak ayında ekranlara gelecek.

Dizi, Kkok Du adında yüksek rütbeli bir ölüm meleğinin hikayesini anlatan ilginç bir aşk hikayesinin etrafında dönmektedir. Soğuk ve zalim bir varlık olan Kkok Du, her 99 yılda bir yeraltı dünyasındaki işine ara verir ve insanları cezalandırmak için dünyaya gelir. Ancak bir gün kendini insan olan Do Jin Woo'nun vücudunda bulur. Do Jin Woo olarak yaşadığı sırada gizemli yeteneklere sahip bir doktor olan Han Gye Jeol ile tanışır ve misafir doktor olarak çalışmaya başlar.

Kim Jung Hyun dizide soğuk ve acımasız Kkok Du karakterini canlandırmaktadır. Yeraltı dünyasındaki tek varlıkdır.

Im Soo Hyang, ülkede son sırada yer alan tıp fakültesinden mezun olmasına yol açan kötü şansa sahip becerikli doktor Han Gye Jeol karakterini canlandırmaktadır. Kkok Du'ya emir verme konusunda gizemli bir yeteneğe sahiptir.

Ayrıca yakın zamanda, ana başrollere ek olarak DasomAn Woo Yeon, Kim In Kwon ve Cha Chung Hwa gibi isimlerin oyuncu kadrosunda yer alacağı bildirildi.

Dasom, Tae Jung Won karakterini canlandıracak. An Woo Yeon dizide, Han Gye Jeol'un adaletsizliğe tahammül edemeyen küçük erkek kardeşi ve dedektif olan Han Chul rolünü üstlenmektedir. Kim In Kwon, Kkokdu ile ilgilenen habersiz ve bilgisiz tanrı Ok Shin'i canlandırırken, Cha Chung Hwa tam tersi karakterinde olan sezgisel tanrı Gak Shin'i canlandıracak.

Kim Jung Hyun yaklaşan dizi "The Season of Kkok Du" ile iki yıl önce yer aldığı popüler tarihi draması "Mr. Queen"in ardından ekranlara geri dönecek. Bu yılın başlarında aktris Seo Ye Ji ile olan ilişkisi ve "Time" setindeki davranışları nedeniyle gündeme gelmiş ve eski ajansıyla yollarını ayırmıştı. Sözleşme sorunlarının çözülmesinin ardından ise şimdiki ajansı Story J Company ile anlaştı.

Öbür dünya ile bu dünya arasında gidip gelen özel aşk hikayesinin anlatıldığı dizi, 7 Ocak 2023'ten itibaren her Cuma ve Cumartesi ekranlara gelecek.

kaynak ( 1 )