Yeni Dizi "Twinkling Watermelon" Konusu, Oyuncuları ve Fragmanı

Yeni Dizi "Twinkling Watermelon" Konusu, Oyuncuları ve Fragmanı

Merakla beklenen dizi "Twinkling Watermelon" bugün yayımlandı. Başrollerinde Choi Hyun WookRyeoun ve Seol In Ah gibi isimlerin yer aldığı dizi romantizm ve gençlik türündedir. 

"Twinkling Watermelon", her pazartesi ve salı tvN aracılığıyla ekranlara gelecek. Senaryosunu "Mental Coach Jegal", "Chicago Typewriter" "Kill Me Heal Me" ve "The Moon Embracing the Sun" gibi hit dizilerin yazarı Jin Soo Wan'ın kaleme aldığı dizi ayrıca "When My Love Blooms" yönetmeni Son Jung Hyun tarafından yönetildi. (guneykoresinemasi.com)

Twinkling Watermelon Konusu:

Dizi, sağır bir yetişkinin çocuğu olarak dünyaya gelmesine rağmen müzik yeteneğine sahip olan Eun Gyeol'un gizemli yaşıtları ile müzik grubu kurmasının hikayesini anlatıyor. Günümüzde bir öğrenci olan Eun Gyeol beklenmedik bir şekilde 1995 yılına gider ve babasının gençlik hali ile tanışır. (guneykoresinemasi.com)


Twinkling Watermelon Karakterleri:

Ryeoun dizide, müzik yeteneği ile doğan Eun Gyeol karakterini canlandırıyor. Gündüzleri okulda model bir öğrenciyken geceleri bir grubun gitaristi olarak ikili hayat sürer.

Choi Hyun Wook dizide, tutkulu bir genç olan Lee Chan rolünü üstleniyor. Lee Chan genç yaşına rağmen büyükannesinin pansiyonunda kendisinden yaşça büyük üniversite öğrencileriyle birlikte büyüdüğü için tıpkı X Kuşağından biriymiş gibi davranmaktadır. Eun Gyeol'un babasıdır.

Seol In Ah dizide, zarif güzelliği ve çekici aurası sayesinde birçok kişinin ilham perisi olan Seowon Sanat Lisesi'nin çello tanrıçası Se Kyung'u canlandırıyor.  Lee Chan ondan hoşlanmaktadır.

Shin Eun Soo dizide, doğuştan sağır olan Chung Ah'ı canlandırıyor. Durumu nedeniyle soğuk ve kibirli olarak görülmektedir. Çevresindekiler onu 'buz prensesi' olarak anmaktadır. Aslında Eun Gyeol'un annesidir.


Twinkling Watermelon Fragman: