"Moon in the Day" Dizisinin İlk Fragmanı Yayımlandı


"Moon in the Day" Dizisinin İlk Fragmanı Yayımlandı

ENA'nın yaklaşan tarihi dizisi "Moon in the Day" iki yeni afiş ve bir fragman yayımladı. Başrollerinde Kim Young Dae ve Pyo Ye Jin'in yer aldığı dizi 25 Ekim'de yayımlanacak.

Moon in the Day, geçmiş ve günümüz arasında geçen 1500 yıllık romantik bir hikayeyi konu alıyor. 1500 yıl önce bir adam, sevdiği kadın tarafından öldürülür ve kendisi için zaman adeta durur. 1500 yıl sonra ise geçmiş yaşamına dair tüm anılarını kaybeden ve "nehir gibi akmaya" devam eden sevgilisinin reenkarnasyonu ile tekrar karşılaşır. (guneykoresinemasi.com)

Kim Young Dae, dizide Do Ha ve Han Jun Oh karakterlerini canlandırmaktadır. Han Jun Oh, Kore'de tanınmış bir yıldızdır. Do Ha ise Silla Hanedanlığı'nın seçkin bir soylusudur. İkisi birbirinden tamamıyla zıt karakterlere sahiptir. Bir gün, ünlü bir isim olan Han Jun Oh'un ruhu, Silla Hanedanlığı zamanında yaşayan Do Ha ile değişir. Bu değişime sebep olan kaza sırasında Han Jun Oh'u kurtaran Kang Young Hwa'nın hayatı ise ilginç bir hal alır.

Pyo Ye Jin dizide Kang Young Hwa ve Han Ri Ta karakterlerini canlandırıyor. Kang Young Hwa, günümüzde koruma görevlisi olarak çalışmaktadır. Han Ri Ta olarak yaşadığı geçmiş yaşamında ise Daegaya'daki soylu bir aileden hayatta kalan tek kişidir. 

On Joo Wan dizide, Han Jun Oh'un ağabeyi ve aynı zamanda Jun Oh'un ajansı Beginning Entertainment'ın CEO'su Han Min Oh karakterini canlandırıyor. Kardeşi için her şeyi göze alabilecek birisidir.

Dizi için yayımlanan afişlerin ikisi de Han Jun Oh ve Kang Young Hwa'nın geçmiş ve bugünkü yaşamlarını gösteriyor. Han Jun Oh'un afişinde yazan "Bu sefer, mutlaka ilk önce seni öldüreceğim" yazısı, Do Ha'nın kalbinde intikama dönüşen aşkı ima ediyor.

Kang Young Hwa'nın afişinde yazan "Seni seviyorum" yazısı ise Do Ha'nın intikam arzusundan tamamen farklı bir hava yaratırken izleyicileri merak içinde bırakıyor.

Dizi için yayımlanan fragmanda Do Ha tek başına bir tepede duruyor. Ardından yüzlerce yıl hızlıca geçiyor ve ekranda “1500 yıllık bekleyişten sonra seninle karşılaştım” yazısı beliriyor. Kang Young Hwa'nın günümüzdeki hali geçmiş yaşamındaki Ha Ni Ta ile birebir benzerlik oluştururken Do Ha şöyle diyor: "Ben burada sıkışıp kaldım, ama sen durmadan akmaya devam ediyorsun."

14 bölümden oluşan dizi 25 Ekim itibariyle her çarşamba ve perşembe ekranlara gelecek.

-

BİZİ INSTAGRAM HESABIMIZDAN TAKİP EDEBİLİRSİNİZ @guneykoresinemasicom