"A Good Day To Be A Dog" Dizisinin Yeni Afişleri Yayımlandı

"A Good Day To Be A Dog" Dizisinin Yeni Afişleri Yayımlandı

Merakla beklenen romantik-komedi dizisi "A Good Day to be a Dog" için yeni afişler yayımlandı. Başrollerinde Park Gyu YoungCha Eun Woo ve Lee Hyun Woo gibi isimlerin yer aldığı dizi 11 Ekim'de ekranlara gelmek için hazırlanıyor.

Aynı adı taşıyan bir webtoon'a dayanan dizi, ailesinin laneti yüzünden bir erkekle öpüştüğü zaman köpeğe dönüşen bir kadın hakkında fantastik bir romantik dramadır. Han Nae Na bu laneti kırmak istemektedir ancak onun lanetini geri alabilecek tek kişi, travmatik bir olay nedeniyle köpeklerden korkan bir adamdır.

Park Gyu Young dizide, her şeye sahipmiş gibi görünen güzel ve zeki bir öğretmen olan Han Hae Na karakterini canlandırıyor. Sıradan bir hayatı var gibi görünse de ailesinin ilginç bir sırrını saklamaktadır. Atasının bir hatası nedeniyle Han Hae-Na'nın ailesi nesiller boyu bir lanete maruz kalır. Bu lanet yüzünden aileden kim öpülürse 6 saat boyunca bir köpeğe dönüşür. Daha sonra normal görünümlerine geri dönerler ancak bu dönüşüm, köpek görünümündeki kişi aynı kişiyi öpene kadar her gece kendini tekrar eder.

Cha Eun Woo dizide, Han Hae Na ile aynı lisede öğretmen olan Jin Seo Won karakterini canlandırmaktadır. Yakışıklı olması ve karizması ile öğrenciler arasında oldukça popülerdir. Gençken başına gelen bir olay yüzünden köpeklerden ölümüne korkmaktadır. Bir gece, sarhoş olan Han Hae-Na, yanlışlıkla onu öper. Aynı lisede öğretmen olmalarına rağmen meslektaş olarak bile yakın olmayan ikili bu olay sonrasında yakınlaşmaya başlar.

Lee Hyun Woo dizide, meslektaşları Lee Bo Gyeom rolündedir. Korkunç kişiliğini arkadaş canlısı gülümsemesinin arkasına saklamaktadır.

Dizi için yayımlanan iki afişte Han Hae Na ve Jin Seo Won yer alıyor. Bir afiş drama diğeri ise webtoon versiyonu için hazırlanan afişlerin üzerinde  "Dünden bile daha sevimli!" yazıyor. (guneykoresinemasi.com)

“A Good Day to Be a Dog” 11 Ekim itibariyle her çarşamba ekranlara gelecek. 14 bölümden oluşan dizi romantik-komedi türündedir.

-

BİZİ INSTAGRAM HESABIMIZDAN TAKİP EDEBİLİRSİNİZ @guneykoresinemasicom