Kim Ji Won Yeni Dizisi “Queen Of Tears”ı ve Aktör Olmanın Artılarını Anlattı [Röportaj]

Kim Ji Won Yeni Dizisi "Queen of Tears"ı ve Aktör Olmanın Artılarını Anlattı [Röportaj]

Marie Claire Korea dergisi "Queen of Tears" yıldızı Kim Ji Won'un yer aldığı fotoğrafları paylaştı.  "Crash Landing on You", "The Legend Of The Blue Sea", "The Producers" ve "My Love From the Stars" gibi hit dizilerin yazarı olarak tanınan Park Ji-Eun tarafından yazılan "Queen of Tears",  Queens Group mağazalarının “kraliçesi” olarak bilinen chaebol varisi Hong Hae In'in (Kim Ji Won) ile Yongduri'nin kırsal kesiminde doğup büyüyen Queens Group'un hukuk direktörü Baek Hyun Woo'nun (Kim Soo Hyun) karşı karşıya kaldıkları krize rağmen aşklarının nasıl mucizevi bir şekilde yeniden alevlendiğini konu alıyor.

Kim Ji Won dizide Queens Group'un üçüncü nesil chaebol varisi olan Hong Hae In karakterini canlandırmaktadır. Zenginliğin içinde doğup büyüyen zarif bir kadındır. Mütevazi bir adam olan Baek Hyun Woo ile evlendikten sonra ışıltılı hayatının tadını çıkarır. Ön göremediği bazı olaylar yüzünden ise evlilik hayatı ışıltısını kaybetmeye başlar.

Siyah-beyaz temalı bir fotoğraf çekiminin ardından gerçekleştirilen röportajda Kim Ji Won, yakında çıkacak olan dizisi "Queen of Tears" hakkında kısaca şunları söyledi: "Bu dizide hepsi farklı yaş gruplarından olan çok sayıda oyuncu var. Herkesle çalışmaktan keyif aldım ve kıdemli meslektaşlarımdan çok şey öğrendim.”

Oyunculuk yıllarının kendisine neler kazandırdığı sorulduğunda ise şunları söyledi: “Oyuncu olmak, sizi normal hayatta karşılaşmadığınız aşırı duyguları ve bu duyguları nasıl ifade edebileceğinizi düşünmeye zorluyor ve böylece hayatımı daha renkli hale getiriyor.”

Queen of Tears” 9 Mart'ta tvN üzerinden ekranlara gelecek.

BİZİ INSTAGRAM HESABIMIZDAN TAKİP EDEBİLİRSİNİZ @guneykoresinemasicom