Chilling Romance OstAdı: Chilling Romance | Spellbound 오싹한 연애
Tür: Romantik, Komedi, Gerilim, Fantastik
Yönetmen: Hwang In-Ho
Senaryo: Hwang In-Ho
Yapımcı: Ahn Young-Jin, Ahn Sang-Hoon, Lee Won-Tae
Görüntü Yönetmeni: Lee Doo-Man
Müzik: Lee Jae-Jin
Dağıtımcı: CJ Entertainment
Yapım Şirketi: -
imdb: 7.1
daum: 8.1
Süresi: 114 Dakika
Yapım Yılı: 2011
Vizyon Tarihi: 1 Aralık 2011
Gişe: 18,813,919$
Bütçe: -
Ülke: Güney Kore
Dili: Korece

 

 

 

 

 


Oyuncular:

 

Kang Yeo-Ri
Ma Jo-Goo

 

Diğer Oyuncular:

Park Chul-Min / Pil-Dong
Kim Hyun-Suk / Min-Jung
Lee Mi-Do / Yoo-Jin
Yeom Hyun-Seo/ çocuk
Uhm Tae-Gu / Sihirbaz Şovu PD
Sin Seong-Hoon
Yoon Ji-Min

Konusu:

Yeo Ri (Son Ye-Jin) daha çocukken, hayaletleri görebilmek gibi doğaüstü bir yeteneğe sahiptir ve hayaletleri göründüğünde, genellikle o kalabalık bir yerdeyse, etrafındaki insanlara garip şeyler olurdu. Bu yüzden Yeo Ri kendini dış dünyadan soyutlamayı seçer, fakat gösterilerinde rol alması için ona iş teklif eden Jo Goo (Lee Min-Ki) adında bir sokak sihirbazı ile tanışır.
Bir yıl geçer ve Yeo Ri, gizli bir bölmede hayaleti oynadığı, sihirbazın korku temalı oyununda rol almaya devam eder. Her gün Jo Goo'nun başarılı oyunuyla gösteri kapatılır ve çalıştığı yerde ki iş arkadaşları Yeo Ri'yi içmeye davet ederler, fakat o her zaman teklifleri geri çevirir. İnsanlarla yakınlaşırsa ne olacağının farkındadır.
Sonunda Yeo Ri aralarında bir şeyleri değiştirmek için trajik ve yalnız hayatını Jo Goo'ya anlatır. Jo Goo ona yardım etmenin bir yolunu bulabilecek mi? Yoksa o da diğerleri gibi hayaletler yüzünden kaçacak mı?EZ’M - Falling In Love

 

Jami Soul - Chilling Romance

 

Waterfalls

 

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…