Chilling Romance

Puanı: 4,5/5  Oy Sayısı: 10
  alie tarafından

Adı: Chilling Romance | Spellbound | 오싹한 연애
Tür: Romantik, Komedi, Gerilim, Fantastik
Yönetmen: Hwang In-Ho
Senaryo: Hwang In-Ho
Yapımcı: Ahn Young-Jin, Ahn Sang-Hoon, Lee Won-Tae
Görüntü Yönetmeni: Lee Doo-Man
Müzik: Lee Jae-Jin
Dağıtımcı: CJ Entertainment
Yapım Şirketi: -
imdb: 6.9
daum: 7.4
Süresi: 114 Dakika
Yapım Yılı: 2011
Vizyon Tarihi: 1 Aralık 2011
Gişe: 18,813,919$
Bütçe: -
Ülke: Güney Kore
Dili: Korece


Oyuncular:

Kang Yeo-Ri
Ma Jo-Goo


Diğer Oyuncular:

Park Chul-Min / Pil-Dong
Kim Hyun-Suk / Min-Jung
Lee Mi-Do / Yoo-Jin
Yeom Hyun-Seo/ çocuk
Uhm Tae-Gu / Sihirbaz Şovu PD
Lee Hyun-Jin / Jo-Goo'nun arkadaşı
Hwang Seung-Un / Lee Joo-Hee
Kim So-Hee / Kang Yeo-Ri'nin annesi
Jo Ah-Ra / sihir gösterisi personeli
Lee Won / sihir gösterisi personeli
Jung Mi-Nam / görücü usulü randevudaki adam
Song Ji-In / ekip üyesi

Konusu:

Yeo Ri (Son Ye-Jin) genç yaşından itibaren hayaletleri görebilmek gibi doğaüstü bir yeteneğe sahiptir. O hayaletleri göründüğünde, genellikle kalabalık bir yerdeyse, etrafındaki insanlara garip şeyler olmaktadır. Bu yüzden Yeo-Ri kendini dış dünyadan soyutlar. Fakat bir gün gösterilerinde rol alması için ona iş teklif eden Jo-Goo (Lee Min-Ki) adında bir sokak sihirbazı ile tanışır.

Bir yıl boyunca Yeo-Ri gizli bir bölmede canlandırdığı hayalet ile sihirbazın korku temalı oyununda rol almaya devam eder. Her gün Jo-Goo başarılı bir oyunla gösteri kapatır ve çalıştığı yerde ki iş arkadaşları ile birlikte Yeo-Ri'yi içmeye davet eder, fakat Yeo-Ri her zaman teklifleri bir randevusu olduğunu söyleyerek geri çevirir. İnsanlarla yakınlaşırsa ne olacağının farkındadır.

Bir gün Yeo-Ri bir şeyleri değiştirmek için trajik ve yalnız hayatını Jo-Goo'ya anlatır. Jo-Goo ona yardım etmenin bir yolunu bulamaya çalışır ancak o da diğerleri gibi hayaletler yüzünden kaçacak mıdır?Fragman

 

Kaynaklar: (1), (2), (3)

 
Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…