Hundred Million Stars From the Sky

  Rüzgar Esintisi tarafından


Adı: Hundred Million Stars From the Sky | 하늘에서 내리는 1억 개의 별
Tür: Dram, Romantik
Yönetmen: Yoo Je-Won
Senarist: -
Yapımcı: -
Yapım Şirketi: -
Yayıncı: tvN
daum: -
Bölüm Sayısı: -
Yapım Yılı: 2018
Yayın Tarihi: Ekim 2018
Yayın Günleri ve Saati: -
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore


Oyuncuları:

Kim Moo-Young
Yoo Jin-Kang


Diğer Oyuncuları:

---


Konusu:

Dizi, birbirleri ile tanışmaları kaçınılmaz olan ve günlük yaşamları boyunca yolları kesişmeye devam eden iki insanın etrafında dönmektedir. Bir dedektif, ölümü intihar gibi gösterilmeye çalışılmış, üniversiteli genç bir kadının cinayet davasını alır. Dedektif bu davayı çözmekte oldukça kararlıdır. Dedektifin kız kardeşi bir gün bir adamla tanışır. Adam iyi birisi değildir ancak dedektifin kız kardeşi adama karşı sempati duyar. Adamın üniversiteli genç kadının cinayet davasıyla bir ilgisi olduğunu düşünen dedektif, kız kardeşini adamdan uzaklaştırmaya çalışır. Ancak dedektifin kız kardeşi ve adam birbirlerine âşık olmuştur.


Karakterleri:

Seo In-Guk dizide bir bira üretim yerinde çalışan Kim Moo-Young karakterini canlandırmaktadır.

Jung So-Min dizide bir reklam tasarımcısı olan Yoo Jin-Kang karakterini canlandırmaktadır. Annesini ve babasını küçük yaşta kaybeder. Ancak abisi ona özenle ve sevgi ile bakar. Ona hem annelik hem babalık yapar. Bir gün, Kim Moo-Young (Seo In-Guk) ile tanışır ve hayatı zor bir değişim sürecine girer.


Not: Dizi, Japon yapımı 2002 yılında Fuji TV’de yayımlanan "Hundred Million Stars From the Sky" adlı diziden uyarlamadır.Kaynakları: (1), (2), (3), (4)
Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam ve içerik ile alakasız link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…