He is Psychometric

Puanı: 4,2/5  Oy Sayısı: 5
  Rüzgar Esintisi tarafından


Adı: He is Psychometric | That Psychometric Guy | 사이코메트리 그녀석
Tür: Romantik, Komedi, Gerilm, Fantastik, Gençlik
Yönetmen: Kim Byung-Soo
Senarist: Yang Jin-A
Yapımcı: -
Yayıncı: tvN
imdb: -
Bölüm Sayısı: -
Yapım Yılı: 2018 – 2019
Yayın Tarihi: 4 Mart 2019
Yayın Günleri ve Saati: Pazartesi & Salı – 21:30
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore


Oyuncuları:

Lee An
Yoon Jae-In
Kang Sung-Mo
Eun Ji-Soo


Diğer Oyuncuları:

Noh Jong-Hyun / Lee Dae-Bong
Jang Eui-Su / Lee Seung-Yong
Ko Yoon-Jung / Kim So-Hyun
Park Chul-Min / Nam Dae-Nam
Kim Hyo-Jin / Oh Sook-Ja
Eom Hyo-Seop / Eun Byung-Ho
Jung Suk-Yong / Yoon Tae-Ha
Lee Seung-Joon / Kang Geun-Tae
Jeon Mi-Sun / Jo Eun-Joo


Konusu:

Dizi, insanların anılarını okuma yeteneğine sahip Lee An (Jinyoung) ile acı dolu geçmişini herkesten saklamaya çalışan Yoon Jae-In’in (Shin Ye-Eun) etrafında dönmektedir. Bir gün, Lee An ve Jae-In karşılaşır ve ikili bir dizi olayı birlikte çözmeye çalışır.


Karakterleri:

Jinyoung dizide birisine dokunduğu zaman o kişinin anılarını okuma yeteneğine sahip olan Lee An karakterini canlandırmaktadır. Böylece insanların en derin ve korkunç sırlarını öğrenebilmektedir. O, bu yeteneğini kullanarak, kötü insanları gün yüzüne çıkartmayı hedeflemektedir. İyi bir görünüme sahip olsa da zeki birisi değildir.

Shin Ye-Eun dizide varlıklı bir aileye sahip olan Yoon Jae-In karakterini canlandırmaktadır. Varlıklı ailesi, güzelliği, zekâsı ve insanlara karşı cömert oluşu ile her şeye sahip biri gibi görünmektedir. Aslında o, hayatı ile mücadele eden gururlu bir kızdır. Transfer olduğu yeni okulunda Lee An (Jinyoung) ile tanışır.

Kim Kwon dizide bir savcı olan Kang Sung-Mo karakterini canlandırmaktadır. Lee An’ın (Jinyoung) abisi gibidir ve gençken onun hayatını kurtarmıştır. Bazen sıcak kalpli biri gibi görünse de çoğu zaman insanlara karşı soğuk davranan gizemli bir karaktere sahiptir.

Dasom dizide özel soruşturma biriminde dedektif olarak görev alan Eun Ji-Soo karakterini canlandırmaktadır. Üst düzey bir polis şefi olan babasına duyduğu saygıdan dolayı bir dedektif olmayı seçmiştir. Lee An’ın (Jinyoung) özel yeteneğini bildiği için soruşturmalarında ondan yardım almaktadır.


Not: tvN’in Pazartesi & Salı  dizi kuşağında bu diziden önce "The Crowned Clown" yayımlanmaktadır.


Kaynakları: (1), (2), (3), (4)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam ve içerik ile alakasız link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…