Beautiful Love, Wonderful Life

Puanı: 4,3/5  Oy Sayısı: 77
  Rüzgar Esintisi tarafından


Adı: Beautiful Love, Wonderful Life | Life is Wonderful, Love is Beautiful | 사랑은 뷰티풀 인생은 원터풀
Tür: Dram, Romantik, Komedi, Aile
Yönetmen: Han Joon-Seo
Senarist: Bae Yoo-Mi
Yapım Şirketi: HB Entertainment
Yayıncı: KBS2
imdb: 7.8
Bölüm Sayısı: 100
Yapım Yılı: 2019 – 2020
Yayın Tarihi: 28 Eylül 2019 – 22 Mart 2020
Yayın Günleri ve Saati: Cumartesi & Pazar – 19:55
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore


Oyuncuları:

Kim Chung-Ah
Goo Jun-Hwi
Kim Seol-A
Moon Tae-Rang
Do Jin-Woo
Moon Hae-Rang

 

Diğer Oyuncuları:

Park Young-Gyu / Kim Young-Woong
Kim Mi-Sook / Sunwoo Young-Ae
Na Young-Hee / Hong Yoo-Ra
Park Hae-Mi / Hong Hwa-Young
Jung Won-Joong / Moon Joon-Ik
Jo Yoo-Jung / Kim Yeon-A
Ryoo Ui-Hyun / Moon Pa-Rang
Kim Jin-Yeop / Baek Rim
Lee Tae-Sun / Kang Shi-Wol
Jin Yong-Wook / kıdemli dedektif
Lee Joon-Kyung / dedektif
Oh Jung-Yeon / Bae Hyun-Ji
Park Young-Soo / Na Tae-Pyung
Kim Bo-Jung / Oh Deok-Hee
Jin Ho-Eun / Koo Joon-Gyeom
Jeon Yeo-Jin / hemşire
Ok Ye-Rin / Kim Yeon-A (çocuk)


Konusu:

Dizi, çok çalışmalarına rağmen başarısız olmuş bir grup sıradan insanın hikâyesini anlatmaktadır. Onlar, küçük bir şey olsa bile hayatlarında seveceği bir şey bulmak ve hayatlarını tekrar sevebilmek için bir yolculuğa çıkar.


Karakterleri:

Seol In-A dizide 8 yıldır, memurluk sınavına hazırlanan Kim Chung-Ah karakterini canlandırmaktadır. Sınava hazırlık süresince ne arkadaşlık ilişkilerini önemsemiştir ne de evlilik gibi bir düşüncesi olmuştur.

Kim Jae-Young dizide romantik bir ilişki kurmaktan kaçınan Goo Jun-Hwi karakterini canlandırmaktadır. Evlenmeyi aklının ucuna dahi getirmemektedir. Ancak Kim Chung-Ah (Seol In-A) ile karşılaştıktan sonra bu düşüncesi ve kalbi değişir.

Jo Yoon-Hee dizide eskiden bir spiker olan Kim Seol-A karakterini canlandırmaktadır. Hırslı bir kişiliğe sahiptir. Şimdi, bir şirketin CEO’su ile evlidir. Dışarıdan bakılınca hayatı insanlara çok çekici gibi gelse de aslında endişelerle dolu bir hayata sahiptir ve mutluluğu aramaktadır.

Yoon Park dizde bir mutfak şefi olan Moon Tae-Rang karakterini canlandırmaktadır. Ailesinin en büyük çocuğudur ve ailesi tarafından evlat edinilmiştir. Hayatında sürekli zorluklarla karşılaşsa da ailesinin samimi sevgisi ve desteği ile bu zorlukları aşmaktadır.

Oh Min-Suk dizide Kim Seol-A’nın (Jo Yoon-Hee) kocası olan Do Jin-Woo karakterini canlandırmaktadır. Varlıklı bir aileye sahiptir ve büyük bir şirketin CEO’sudur.

Jo Woo-Ri dizide Moon Tae-Rang’ın (Yoon Park) küçük kız kardeşi olan Moon Hae-Rang karakterini canlandırmaktadır. Do Jin-Woo’nun (Oh Min-Suk) sekreteridir. Birçok sırrı olan gizemli bir karaktere sahiptir.


Not:

1 – KBS2’nun Cumartesi & Pazar  dizi kuşağında bu diziden önce "Mother of Mine" ve bu diziden sonra "Once Again" yayımlanmıştır.

 

Resmi Web Sitesi: program.kbs.co.kr/2tv/drama/lovelife

 

 

Fragman 1

 

Fragman 2

 

Fragman 3

 

Kaynakları: (1), (2), (3), (4), (5)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…