Kang Ha-Neul’a Yeni Bir Diziden Teklif Götürüldü

  Rüzgar Esintisi   |     20-04-2017, 16:12


Oyuncu Kang Ha-Neul’a romantik-komedi-fantastik türündeki "Dog Witch and Me" dizisinden teklif götürüldüğü açıklandı.


Dizi, kör bir mirasçı, onun köpeği ve bir veterinerin arasındaki aşk üçgenini konu almaktadır.

Dizinin yönetmen koltuğunda ise "Gogh Starry Night", "The Time I’ve Loved You", "Pinocchio", "Gap-Dong" ve "I Hear Your Voice" gibi başarılı yapımlara imza atan yönetmen Jo Soo-Won oturmaktadır.

Dizinin hangi yayın kanalında yayımlanacağı henüz belirlenmemiştir ve dizinin ilk bölümünün bu yıl yayımlanması planlanılıyor.

 

Kaynak: dramabeans

 

 
Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör

GÜNÜN DİZİ ÖNERİSİ

Herkese merhaba arkadaşlar. Ben maria. Bugün sizlere önerdiğim dizi, aksiyon-gizem-fantastik/bilimkurgu türündeki "Memorist". Dizide insanların zihnini okuyabilen bir dedektif ve yetenekli bir suç profilcisinin katil yakalarken yaşadıkları olayları anlatıyor. İyi seyirler...
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…