Seo In-Guk Yeni Bir Dizide Başrol Karakteri Canlandıracak

  Rüzgar Esintisi   |     30-05-2018, 12:47

Seo In-Guk’un "Hundred Million Stars From the Sky" dizisinde erkek başrol karakteri canlandıracağı kesinleşti.

30 Mayıs’ta, tvN’den bir kaynak Seo In-Guk’un dizide rol alacağını doğruladı. Ayrıca, geçtiğimiz aylarda kadın başrol karakteri canlandırması için teklif götürülen oyuncu Jung So-Min hakkında bir açıklamada bulundu. Oyuncunun teklifi olumlu bir şekilde gözden geçirdiğini belirtti.

İlgili Haber: Jung So-Min’e Yeni Bir Diziden Teklif Götürüldü

"Hundred Million Stars From the Sky", birbirleri ile tanışmaları kaçınılmaz olan ve günlük yaşamları boyunca yolları kesişmeye devam eden iki insanın etrafında dönecek. Dizi, Japon yapımı 2002 yılında Fuji TV’de yayımlanan "Hundred Million Stars From the Sky" adlı diziden uyarlamadır.

Seo In-Guk dizide bir bira üretim yerinde çalışan Kim Moo-Young karakterini canlandıracak. Ayrıca oyuncu Jung So-Min’e dizide bir reklam tasarımcısı olan Yoo Jin-Kang karakterini canlandırması için teklif götürüldü.

Dizinin yönetmenliğini "King of High School Life Conduct", "Oh My Ghost" ve "Tomorrow With You" dizilerinin yönetmeni Yoo Je-Won yapacak. Seo In-Guk ve yönetmen Yoo Je-Won 2014 yılında "King of High School Life Conduct" dizisinde beraber çalışmıştı.

Bu dizi, Seo In-Guk’un 2 yıl sonra rol aldığı ilk dizi olacak. Seo In-Guk geçtiğimiz Mart ayında askere gitmiş ancak sağlık sorunları nedeniyle askerden erken terhis edilmişti. Oyuncu en son 2016 yapımı "Shopaholic Louis" dizisinde rol almıştı.

Dizinin ilk bölümünün bu yılın sonlarına doğru yayımlanması planlanılıyor.


Kaynak: (1), (2)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…