Back From the Brink
5 / 5 | Oy Sayısı : 2
Dizinin Adı
Back From the Brink | 护心
Yönetmen
Sam Ho, Zeng Xiao Yu
Senaryo
Wang Ruo Ke
Yapımcı
Youku
Bölüm Sayısı
40
Yayın Gün / Saat
Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi, Pazar
Gösterim Tarihi
9 Mayıs 2023 - 12 Haziran 2023
Dizi Türü
Romantik , Wuxia , Dram , Fantazi
Ülke
Çin
Dil
Çince
Oyuncular
Neo Hou
(Tian Yao)
Zhou Ye
(Yan Hui)
Back From the Brink Konusu

Dizi, sevdiği kadının ihanetine uğradıktan sonra ağır yaralanan ve kalbi paramparça olan Tian Yao’nun etrafında dönüyor. Bir zamanlar sevgilisi olan kadın, ejderha kemiklerini alarak dünyanın dört bir yanına mühürler. Uğradığı korkunç ihanetin ardından şans eseri ruhu yok olmaz. Yeniden dağmak için fırsat bulduğunda kayıp kemiklerini bulmak için yola çıkar. Bu yolculuk sırasında onu korumaya yemin eden Yan Hui ile tanışır. Yan Hui ile tanışan Tian Yao, artık mührü kırabilecek bir ejderhaya sahip olduğunu düşünerek sevinir. Böylece mührü kırıp, ejderha kemiklerini alabilmek için Yan Hui’yi kullanır. Çıkar ilişkisi gibi görünen ilişkileri zamanla derinleşir. Tian Yao, Yan Hui’nin onun için gösterdiği fedakarlıklar ve kurtarma çabaları sonrasında aralarında güçlü bir bağ oluştuğunu fark eder. Her seferinde ona hayran kalır. Bu sırada Yan Hui onun kökenine dair sırları ortaya çıkarır ve birçok gizemi aydınlatırlar.


Back From the Brink Karakterleri

Neo Hou dizide Tian Yao karakterini canlandırıyor. Yaşadığı bir ihanet sonrası hem kalbindeki hem de bedenindeki yaraları sarmaya çalışır. Bu sırada karşısına çıkan cesur Yan Hui ona yardım eder.

Zhou Ye dizide Yan Hui karakterini canlandırıyor. Karşılık beklemeden Tian Yao'ya yardım eder ve gerçek aşkın ne olduğunu ona gösterir.

Back From the Brink Fragman