Sketch

Puanı: 3,9/5  Oy Sayısı: 34
  Hamlet tarafından

Adı: Sketch | 스케치
Tür: Aksiyon, Fantastik 
Yönetmen: Im Tae-Woo
Senarist: Kang Hyun-Sung
Yapımcı: -
Yapım Şirketi: -
Yayıncı: JTBC
daum: 8.3
Bölüm Sayısı: 16
Yapım Yılı: 2018
Yayın Tarihi: 25 Mayıs 2018 – 14 Temmuz 2018
Yayın Günleri ve Saati: Cuma & Cumartesi – 23:00
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore

 

Oyuncuları:

Kang Dong-Soo
Yoo Shi-Hyun
Kim Do-Jin
Jang Tae-Joon

 

Diğer Oyuncuları:

Kang Shin-Il / Moon Jae-Hyun
Lim Hwa-Young / Oh Young-Sim
Lee Seung-Joo / Yoo Shi-Joon
Yoo Da-In / Min Ji-Soo
Kim Hyung-Mook / Nam Sun-Woo
Park Sung-Geun / Dr. Oh
Kim Yong-Hee / Jung Il-Woo
Lee Kyu-Sung / An Kyung-Tae
Park Doo-Sik / Jung Il-Soo
Joo Min-Kyung / Lee Soo-Young
Son Jong-Hak / Park Ki-Moon
Lee Hae-Young / Baek Woo-Jin
Jung So-Young / Kim Sun-Mi
Kim Hee-Jung / Shi-Hyun'un annesi

 

Konusu:

Dizi, geleceği değiştirerek yaşanacak kötü olayları engellemeye çalışan bir grup insanın etrafında dönmektedir. Bir dedektif olan Yoo Shi-Hyun (Lee Sun-Bin), şimdiki zamandan itibaren üç gün içinde gerçekleşecek olayları çizme yeteneğine sahip birisidir.

 

Karakterleri:

Rain dizide şiddet suçları departmanında seçkin bir dedektif olan Kang Dong-Soo karakterini canlandırmaktadır. Büyük bir analiz yeteneğine sahiptir. Bir gün, nişanlısı gizemli bir şekilde öldürülür ve gerçeği ortaya çıkarmak için mücadele etmeye başlar. "geleceği değiştirmeye çalışan kişi" / "Yaptığım seçimden pişman değilim."

Lee Sun-Bin dizide bir dedektif olan Yoo Shi-Hyun karakterini canlandırmaktadır. Şimdiki zamandan itibaren üç gün içinde gerçekleşecek olayları çizme yeteneğine sahip birisidir. "geleceği çizebilen dedektif" / "Bu gece biri ölecek."

Lee Dong-Gun dizide özel kuvvetler ekibinin bir üyesi olan Kim Do-Jin karakterini canlandırmaktadır. Bir gün, hamile eşi öldürülür. "geleceği korumaya çalışan kişi" / "Yaşamaya devam etmem için bir nedenim var mı?"

Jung Jin-Young psişik güçlere sahip olan Jang Tae-Joon karakterini canlandırmaktadır. Karısını kaybeden Kim Do-Jin’a (Lee Dong-Gun) yardım etmeye çalışmaktadır. "geleceğe imrenen kişi" / "Buzdağının görünmeyen alt kısmı her zaman muazzamdır."

Kang Shin-Il dizide 'Kelebek Projesi' adlı araştırma ekibinin lideri olan Moon Jae-Hyun karakterini canlandırmaktadır.

Lim Hwa-Young dizide 'Kelebek Projesi' adlı araştırma ekibinin teknik asistanı olan Oh Young-Sim karakterini canlandırmaktadır. Ekibin en zeki üyesidir.

 

Not: JTBC’nin Cuma & Cumartesi  dizi kuşağında bu diziden önce "Something in the Rain" yayımlanmıştır ve bu diziden sonra "My ID Is Gangnam Beauty" yayımlanacaktır.

 

Resmi Web Sitesi: tv.jtbc.joins.com/sketch

 

 

Fragman 1

 

Fragman 2

 

Fragman 3

 

Fragman 4

 

Fragman 5 (UZUN)

 

 

Kaynakları: (1), (2), (3), (4), (5)

 
Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…