The Smile Has Left Your Eyes
4,3 / 5 | Oy Sayısı : 208


Adı: The Smile Has Left Your Eyes | Hundred Million Stars From the Sky | 하늘에서 내리는 일억 개의 별
Tür: Dram, Romantik, Gizem
Yönetmen: Yoo Je-Won
Senarist: Song Hye-Jin
Yapımcı: -
Yapım Şirketi: -
Yayıncı: tvN
imdb: 8.4
Bölüm Sayısı: 16
Yapım Yılı: 2018
Yayın Tarihi: 3 Ekim 2018 – 22 Kasım 2018
Yayın Günleri ve Saati: Çarşamba & Perşembe – 21:30
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore


Oyuncuları:

Kim Moo-Young
Yoo Jin-Kang
Yoo Jin-Gook
Baek Seung-Ah
Im Yoo-Ri
Jang Woo-Sang
Tak So-Jung
Yang Kyung-Mo
No Hee-Joon


Diğer Oyuncuları:

Kwon Soo-Hyun / Eom Cho-Rong
Min Woo-Hyuk / CEO Jung
Choi Byung-Mo / Lee Kyung-Cheol
Kim Seo-Kyung / Hwang Gun
Choi Sung-Joon / CEO Hwang
Lee Ji-Min / Im So-Yeon
Kim Ji-Hyun / Jang Se-Ran
Han Sa-Myung / Lee Jae-Min


Konusu:

Dizi, birbirleri ile tanışmaları kaçınılmaz olan ve günlük yaşamları boyunca yolları kesişmeye devam eden iki insanın etrafında dönmektedir. Bir dedektif olan Jin-Gook (Park Sung-Woong), ölümü intihar gibi gösterilmeye çalışılmış, üniversiteli genç bir kadının cinayet davasını alır. Bu davanın üzerinde çalışırken, Jin-Gook’un kız kardeşi (Jung So-Min), bu cinayet davasıyla bir ilgisi olduğunu düşündüğü Moo-Young (Seo In-Guk) adındaki bir adamla tanışır. Jin-Gook, kız kardeşini ondan uzaklaştırmaya çalışır.


Karakterleri:

Seo In-Guk dizide bir bira üretim yerinde çalışan Kim Moo-Young karakterini canlandırmaktadır. – "Beni canavar olarak çağırman, umurumda bile değil. Bu eğlenceli."

Jung So-Min dizide bir reklam tasarımcısı olan Yoo Jin-Kang karakterini canlandırmaktadır. Annesini ve babasını küçük yaşta kaybeder. Ancak abisi ona özenle ve sevgi ile bakar. Ona hem annelik hem babalık yapar. Bir gün, Kim Moo-Young (Seo In-Guk) ile tanışır ve hayatı zor bir değişim sürecine girer. – "Sadece bir insansın, keşke sıcak bir evde sıcak bir yemek yiyerek yaşasaydın."

Park Sung-Woong dizide Jin-Kang’ın (Jung So-Min) abisi olan Yoo Jin-Gook karakterini canlandırmaktadır. 17 yıldır cinayet dedektifi olarak çalışmaktadır. Gençken hayat dolu birisiydi ancak yaptığı bir hatadan sonra tüm hayatı at üst olur. Ailesinden geriye tek kalan kız kardeşinin üzerine titremektedir. Kız kardeşinin bir sebepten dolayı peşinde olduğu Kim Moo-Young’a (Seo In-Guk) yaklaşmasını istememektedir. – "Onu ne zaman görsem daima gergin oluyorum. Bu tuhaf."

Seo Eun-Su dizide bir aile şirketinin varisi olan Baek Seung-Ah karakterini canlandırmaktadır. Ailesinin dağıtım endüstrisinde yer alan bir şirketi vardır ve ailesinin tek kızıdır. – "O kişi, benim için bir kurtarıcı."


Not:

1 – Dizi, Japon yapımı 2002 yılında Fuji TV’de yayımlanan "Hundred Million Stars From the Sky" adlı diziden uyarlamadır.

2 – tvN’in Çarşamba & Perşembe  dizi kuşağında bu diziden önce "Familiar Wife" ve bu diziden sonra "Encounter" yayımlanmıştır.


Resmi Web Sitesi: program.tving.com/tvn/fallingstars

 

 

Fragman 1

 

Fragman 2

 

Fragman 3

 

Fragman 4

 

Fragman 5 (UZUN)

 


Kaynakları: (1), (2), (3), (4)