Güncel K-drama Reytingleri

Güncel K-drama Reytingleri

Aynı adı taşıyan bir webtoona dayanan "A Good Day to be a Dog" dizisi, dün gece yayımlanan bölümü ile Nielsen Korea'ya göre ülke çapında ortalama yüzde 1,9 puan alarak önceki bölümün yüzde 2,2'lik reytingine oranla düşüş yaşadı. Dizinin yayınlandığı günden itibaren reytinglerinde yükselme görülmemesinin nedeni olarak ise: ertelenen yayını, haftada bir bölüm yayınlanması ve oyuncuların becerilerindeki eksiklikler olarak gösteriliyor.

Aynı adı taşıyan bir webtoon'a dayanan dizi, ailesinin laneti yüzünden bir erkekle öpüştüğü zaman köpeğe dönüşen bir kadın hakkında fantastik bir romantik dramadır. Han Nae Na bu laneti kırmak istemektedir ancak onun lanetini geri alabilecek tek kişi, travmatik bir olay nedeniyle köpeklerden korkan bir adamdır. (guneykoresinemasi.com)

ENA'nın fantastik dizisi “Moon in the Day” ülke çapında ortalama yüzde 1,7 izlenme oranı elde ederek önceki bölümün reytingi olan yüzde 1,5'lik puanına göre ufak bir yükselme yaşadı.

Moon in the Day, geçmiş ve günümüz arasında geçen 1500 yıllık romantik bir hikayeyi konu alıyor. 1500 yıl önce bir adam, sevdiği kadın tarafından öldürülür ve kendisi için zaman adeta durur. 1500 yıl sonra ise geçmiş yaşamına dair tüm anılarını kaybeden ve "nehir gibi akmaya" devam eden sevgilisinin reenkarnasyonu ile tekrar karşılaşır.

-

BİZİ INSTAGRAM HESABIMIZDAN TAKİP EDEBİLİRSİNİZ @guneykoresinemasicom