"Love Song for Illusion" Dizisinden İlk Fragman Yayımlandı

"Love Song for Illusion" Dizisinden İlk Fragman Yayımlandı

Merakla beklenen tarihi dizi "Love Song for Illusion" için yeni bir fragman yayımlandı. Başrollerinde Park Ji Hoon ve Hong Ye Ji'nin yer aldığı dizi 1 Ocak itibariyle her pazartesi ve salı ekranlara gelecek.

Dizi, iki zıt kişiliğe sahip veliaht prens ile onu öldürmek için yanına gelen ama ona aşık olan suikastçi bir kadın arasındaki romantik hikayeyi anlatmaktadır. 

Park Ji Hoon dizide, Sa Jo Hyun ve Ak Hee adlı iki farklı kişiliğe sahip karakterleri canlandırmaktadır. Veliaht prens kimliğini gizleyerek şehir merkezindeki bir dükkanda moda tasarımcısı olarak çalışmak için doğuştan gelen sanatsal becerisini kullanan zeki bir adamdır. Diğer kişiliği olan Ak Hee ise insanları kolaylıkla baştan çıkarabilecek büyüleyici bir karakterdir. Buna rağmen ne zaman başkalarıyla fiziksel bir temasta bulunsa korkunç bir acı çekmek ile lanetlenmiştir. Baskıcı babası Sajo Seung yüzünden çocukluğundan beri kalbinde derin bir yara ile yaşamaktadır. Bir kadına aşık olduktan sonra yaşamak için bir sebep bulur. (guneykoresinemasi.com)

Hong Ye Ji dizide, bir suikastçıdan cariyeye dönüşecek kadar dönüm noktalarıyla dolu bir hayat yaşayan Yeon Wol rolünü üstleniyor. Düşmüş Yeon Hanedanlığı'nın kraliyet soyundan gelmektedir ve Yeon Poong Hak'ın tek kızıdır. Yeon Wol kimliğini gizleyerek ailesinin intikamını almak için suikastçı Gye Ra'ya dönüşür. Krala suikast düzenlemeye çalışırken kimliği belirsiz bir kişinin kurduğu tuzağa düşer ve ertesi gün geçmişine dair hiçbir anı olmadan uyanır. Böylece kralin cariyelerinden birine dönüşür.

Dizi için yayımlanan fragman Park Ji Hoon'un karakterinin "Seni bir anlığına kalbime koydum" demesi ile başlıyor. Daha sonra Hong Ye Ji'nin karakteri "Bu, tanışmamamız gereken bir ilişkiydi" diyerek onları bekleyen üzücü olayları ima ediyor.

Vanziun'un aynı isimli webtoonundan uyarlanan "Love Song for Illusion", şu anda yayımlanan tarihi drama "The Matchmakers"ın zaman dilimini devralarak KBS2 üzerinden izleyicisiyle buluşacak. 

Yönetmen koltuğunda "Healer", "Queen For Seven Days" ve "Angel’s Last Mission: Love" gibi popüler yapımlar ile tanınan Lee Jung Sub'ın oturduğu dizi "At Eighteen" senaristi Yoon Kyung Ah tarafından kaleme alındı.     

-

BİZİ INSTAGRAM HESABIMIZDAN TAKİP EDEBİLİRSİNİZ @guneykoresinemasicom