Kim Soo Hyun ve Kim Si Eun Yeni Bir Dizide Birlikte Rol Alabilir

Kim Soo Hyun ve Kim Si Eun Yeni Bir Dizide Birlikte Rol Alabilir

Bir medya kuruluşu olan OSEN, Kim Si Eun'un yaklaşan dizi "Knock Off"ta Kim Soo Hyun'a katılacağını bildirdi. Haberlere yanıt olarak oyuncunun ajansı GOLDMEDALIST'ten bir kaynak ise teklif aldığını ve teklifi olumlu bir şekilde değerlendirdiğini açıkladı.

Yaklaşan dizi Knock Off, sahte ve lüks eşyalarla ilgili kara komedi dizisidir. Dizinin yönetmenliğini “Forest of Secrets 2” (“Stranger 2”) yönetmeni Park Hyun Suk üstlenecek. Dizinin diğer detaylarına ilişkin henüz bir açıklama yapılmazken şimdilik dizinin Disney+'ta yayımlanacağı biliniyor.

Şu anda yayımlanan popüler dizi "Queen of Tears"da yer alan Kim Soo Hyun'un dizide yer almak için görüşmelerde bulunduğu daha önce bildirilmişti. Potansiyel rol arkadaşı Kim Shi Eun ise dizide yer almayı kabul etmesi halinde yaklaşan ikinci dizi projesini seçmiş olacak. "Squid Game 2"da yer almak için hazırlanan aktris "Run On" ve "Mental Coach Jegal" gibi dizileri ile tanınmaktadır. Ayrıca ilk başrolünü 2023 yılında yayımlanan "Next Sohee" filmi ile üstlenmiştir.

Kaynak ( 1 ) ( 2 )