"Miss Night and Day" Dizisinin Fragmanı Yayımlandı

"Miss Night and Day" Dizisinin Fragmanı Yayımlandı

Merakla beklenen dizi "Miss Night and Day" için ilk fragman yayımlandı. Başrollerinde Lee Jung Eun, Jung Eun Ji ve Choi Jin Hyuk gibi isimlerin yer aldığı dizi 15 Haziran'da yayımlanmak için hazırlanıyor.

"Miss Night and Day", gündüzleri ve geceleri farklı iki hayat süren bir kadının hikayesini konu alıyor. 50 yaşındaki bir kadının vücudunda sıkışıp kalan genç bir kadın, ikili hayatının tadını çıkarmak için kendince bazı yöntemler bulur.

Lee Jung Eun dizide, güneş doğduğunda stajyer olarak işe gidip gelen Lee Mi Jin'in 50 yaşındaki stajyer kişiliği Im Soon'u canlandırıyor. Olgun görünümüne rağmen sahip olduğu MZ zihniyeti ona "çok yönlü stajyer" unvanını kazandırır. 

Jung Eun Ji dizide, gece olduktan sonra 20'li yaşlarında genç bir iş arayana dönüşen Im Soon'un orijinal kişiliği Lee Mi Jin rolünü üstleniyor. Çeşitli yarı zamanlı işler, kamu hizmeti sınavları ve sertifikalar aracılığıyla sekiz yılını iş bulmak için harcayan Lee Mi Jin, aniden bir gecede 30 yıl yaşlanır. Krizi fırsata dönüştürerek yeni görünümü ile iş arar.

Choi Jin Hyuk dizide, kendisini Im Soon ve Lee Mi Jin'e kapılmış halde bulan, narkotik soruşturma birimindeki savcı Gye Ji Woong rolünü üstleniyor. Çarpıcı görünümü ve mükemmel öz geçmişi sayesinde dikkat çekmektedir.

Dizi için yayımlanan fragman Lee Mi Jin'in (Jeong Eun Ji), beklenmedik bir şekilde bir gecede Im Soon'a (Lee Jung Eun) dönüşmeden önceki hayatını gösteriyor. Bu yeni görünümüne rağmen Im Soon, hayatına mükemmel bir şekilde adapte oluyor. 50'li yaşlarında gibi görünmesine rağmen zahmetsizce çalışması, tek elle klavye kullanması ve dans etmesi iş arkadaşlarını şok ediyor.

"Miss Night and Day" dizisi "Orange Marmalade", "Strong Woman Do Bong-Soon", "The Miracle We Met" ve "Chocolate" gibi yapımların arkasında olan yönetmen Lee Hyung-min tarafından yönetilirken senarist Park Ji Ha tarafından yazıldı.

jTBC aracılığıyla her cumartesi ve pazar ekranlara gelece kolan dizi 16 bölümden oluşuyor.

-

BİZİ INSTAGRAM HESABIMIZDAN TAKİP EDEBİLİRSİNİZ @guneykoresinemasicom 

Diziyi izlemeyi düşünüyor musunuz?