Güncel Kore Dizilerinin Reytingleri

Güncel Kore Dizilerinin Reytingleri

Başrollerinde Kim Hye Yoon ve Byun Woo Suk'un yer aldığı tvN'in gençlik dizisi "Lovely Runner" bugüne kadarki en yüksek reytingi ile sona erdi. Yayın hayatı boyunca büyük beğeni toplayan ve kısa sürede hit bir dizi haline gelen "Lovely Runner" dün gece yayımlanan final bölümü ile ülke çapında ortalama yüzde 5,8 izlenme oranı elde etti. Önceki bölümün 5,3'lük reytingine göre yüzde 0,5'lik bir artış yakalayan dizi böylece ekranlara veda etti.

ENA'nın aksiyon dizisi "Crash" 6. bölümü ile kişisel olarak en iyi reytingine ulaştı. Önceki bölümün yüzde 4,1 olan reytingine göre yüzde 0,9 oranında yükseliş gösteren dizi ülke çapında ortalama yüzde 5,0 reyting aldı. Dizi, araba suçlarının peşindeki Trafik Suçları Araştırma Ekibi'nin (TCI) hikayesini anlatıyor. 

Başrollerinde Kim Myung Soo ve Lee Yoo Young'un yer aldığı KBS2'nun romantik dizisi "Dare to Love Me" reytinglerinde düşüş yaşayarak ülke çapında ortalama yüzde 1,1 reytinge geriledi. Dizi, Konfüçyüsçü değerlere derinden bağlı bir alim olan Shin Yoon Bok ile pervasız ve açık sözlü bir kişiliğe sahip sanat öğretmeni Kim Hong Do arasındaki romantik hikayeyi anlatıyor.