Yeni Dizi “High School Return of a Gangster" Konusu, Oyuncuları ve Fragmanı

Yeni Dizi “High School Return of a Gangster"  Konusu, Oyuncuları ve Fragmanı

Merakla beklenen dizi “High School Return of a Gangster” bugün yayımlandı. Başrollerinde Yoon Chan YoungBong Jae Hyun ve Lee Seo Jin gibi isimlerin yer aldığı fantastik dizi her çarşamba iki yeni bölümü ile ekranlara gelecek.


High School Return of a Gangster (2024) Konusu:

Dizi, kendini yanlışlıkla 19 yaşındaki bir lise öğrencisinin vücudunda bulan bir gangsterin etrafında dönmektedir. Gangster, yaşadığı olaylar sonrasında üniversiteye gitmek isteyen ancak aile içi şiddet mağduru olan bir öğrenciyle yeni bir dostluk kurar ve failleri cezalandırır.

High School Return of a Gangster (2024) Oyuncuları:

Yoon Chan Young dizide, 19 yaşındaki lise öğrencisi Song Yi Heon'u ve Song Yi Heon'un vücuduna sahip olan 47 yaşındaki gangster Kim Deok Pal'ı canlandırıyor. Song Yi Heon, kambur duruşu ve ürkek kişiliği nedeniyle kolayca fark edilemeyen bir öğrencidir. İntihar etmeye çalıştığı sırada hayatı tamamen değişir. 

Bong Jae Hyun dizide, yakışıklı görünüşü, rahat kişiliği ve fiziksel gücüyle mükemmel görünen ama aslında hassas ve huysuz bir insan olan lise öğrencisi Choi Se Kyung'u canlandırıyor. Dışarıdan harika bir yaşamı varmış gibi görünmesine rağmen aslıdna evde aile içi şiddete maruz kalmaktadır.

Lee Seo Jin dizide, dışarıdan cahil görünen ama aslında ısrarcı, dürüst ve insanlıkla dolu gangster Kim Deok Pal'ı canlandırıyor. Fakir bir aileden geldiği için herhangi bir eğitim geçmişi yoktur ancak üniversiteye gitme hayali vardır. Bir lise öğrencisini kurtardığı sırada öğrencinin bedenine girer. 19 yaşında zorbalık maduru olan Yi Heon'un bedenine giren Deok Pal, zorbaları cezalandırmak için Choi Se Kyung ile arkadaş olur.

High School Return of a Gangster Fragman:

-