Güncel Kore Dizilerinin Reytingleri

Güncel Kore Dizilerinin Reytingleri

JTBC'nin komedi dizisi "Miss Night and Day", 7 Temmuz'da yayımlanan bölümü ile şimdiye kadarki en yüksek izlenme oranlarına ulaştı. İlk yarısını arkasında bırakmak üzere olan dizi Nielsen Korea'ya göre dün gece yayımlanan bölümüyle ülke çapında ortalama yüzde 8,4 reyting alarak dizi için yeni bir kişisel rekor kırdı.

Yeni dizi "The Auditors" ikinci bölümüyle izlenme oralarında önemli bir artış gördü. Böylece dizi, pazar günü ülke çapında ortalama yüzde 5,9 reyting alarak önceki günkü prömiyerinden elde ettiği yüzde 3,5'lik reytingine göre önemli bir artış yaşadı. Dizi, JU İnşaat Şirketi'ndeki yolsuzluğun yaygın olduğu denetim ofisinin arka planında geçen ofis soruşturmasını anlatmaktadır. Böylece dizi, soğuk ekip liderinin ve sevecen ekip üyelerinin kaotik ekip çalışmasını ortaya çıkarmaktadır.

KBS 2TV'nin romantik-aile draması "Beauty and Mr. Romantic" dün gece izlenme rekorları kırdı. Pazar gününün en çok izlenen dizisi ünvanını her zamanki gibi sürdüren dizi, dün gece 18,6'lık bir reytinge ulaştı. 

-

BİZİ INSTAGRAM HESABIMIZDAN TAKİP EDEBİLİRSİNİZ @guneykoresinemasicom