Han Hyo-Joo ve Lee Jong-Suk’un "W” Dizisinde Başrol Karakterleri Canlandıracağı Kesinleşti
  • Maysa
  • 29-03-2016, 14:42


Oyuncu Han Hyo-Joo ve oyuncu Lee Jong-Suk’un, MBC’nin yeni dizisi "W”da beraber rol alacakları onaylandı.


Dizi, 30’lu yaşlarının başındaki, Seul’de yaşayan ama farklı ortamlara sahip olan bir erkek ve bir kadının aşk hikayesini anlatmaktadır.

Dizinin yönetmen koltuğunda geçtiğimiz yıl hit olmuş "She Was Pretty” dizisinin yanı sıra "Cunning Single Lady”, "The King 2hearts” dizilerinin yönetmenliğini yapmış olan Jung Dae-Yoon oturmaktadır. Dizinin senarist koltuğunda ise, "The Three Musketeers”, "Nine: 9 Times Time Travel” ve "Queen In Hyun’s Man” dizilerini kaleme almış olan Song Jae-Jung oturmaktadır.

Bu arada, Lee Jong-Suk, Kore-Çin ortak yapımı "Jade Lover” dizisinde başrol karakteri canlandırmaktadır. O, en son 2014-2015 yapımı "Pinocchio” dizisinde rol almıştı. Han Hyo-Joo ise diziden gelen bu teklifi kabul ederek altı yıllık bir aradan sonra tekrar dizilere geri dönmüş oldu. O, en son 2010 yapımı "Dong Yi” dizisinde rol almıştı.

Dizinin ilk bölümünün bu yılın Temmuz ayında Güney Kore'de yayınlanması planlanılıyor.

 

Kaynak: asianwiki.com/W_%28Korean_Drama%29, soompi.com/2016/03/28/lee-jong-suk-and-han-hyo-joo-team-up-for-drama-comeback, hancinema.net/lee-jong-suk-and-kim-woo-bin-to-compete-on-tv-92862.html