Kan Ha-Neul’a “Gaia” Dizisinden Başrol Teklifi


Oyuncu Kang Ha-Neul’a, "Gaia” dizisinde erkek başrol karakteri canlandırması için teklif götürüldüğü açıklandı.


Dizinin konusu, bir uçak bir adaya düşer. Düşen uçağın yolcuları arasında popüler bir grubun üyesi olan bir idol ile alıngan bir kişiliğe sahip sıradan bir kadın bulunmaktadır.

Eğer Kang Ha-Neul teklifi kabul ederse dizide, düşen uçağın içerisinde yolcu olarak bulunan popüler bir idolü canlandıracaktır. Onun karakteri, yakışıklı olduğu kadar da huysuz birisidir.

Dizinin yönetmen koltuğunda 2015 yapımı "Angry Mom” ve 2014 yapımı "Hotel King” dizilerinde görev almış olan Ashbun otururken diziyi, 2015 yapımı "Healer”, 2012 yapımı "Faith” ve 2011 yapımı "What's Up?” dizilerinin senaristliğini yapmış olan Song Ji-Na kaleme alacak.

Bu arada, dizinin MBC ekranlarında yayınlanması için görüşmeler yapılmaktadır. Eğer dizinin MBC’de yayınlanması konusunda anlaşılırsa dizinin ilk bölümünün, şuanda yayınlanmakta olan "Monster” dizisinin bitmesinin ardından yayın diliminde, bu yılın Eylül ayında yayınlanması planlanılıyor.

 

 

Kaynak: asianwiki.com/Gaia_(Korean_Drama), blog.asianwiki.com/korean-dramas/kang-ha-neul-offered-lead-role-in-drama-series-gaia, soompi.com/2016/04/14/kang-ha-neul-in-talks-to-play-idol-star-in-new-mbc-drama