Yuri’ye "Gaia" Dizisinden Kadın Başrol Teklifi
  • alie
  • 20-04-2016, 13:51


‘Girls’ Generation’ grubundan Yuri’ye, "Gaia" dizisinde kadın başrol karakteri canlandırması için teklif götürüldüğü açıklandı.


Dizinin konusu, bir uçak bir adaya düşer. Düşen uçağın yolcuları arasında popüler bir grubun üyesi olan bir idol ile alıngan bir kişiliğe sahip sıradan bir kadın bulunmaktadır.

Eğer Yuri teklifi kabul ederse dizide, sıradan bir kadını canlandıracak. İdol-oyuncunun bu teklifi olumlu bir şekilde değerlendirildiği bildirildi.

Erkek başrol karakterini canlandırması için oyuncu Kang Ha-Neul’a teklif götürülmüştü ve oyuncunun bu teklifi olumlu bir şekilde değerlendirmeye devam ettiği bildirildi.

Dizinin yönetmen koltuğunda 2015 yapımı "Angry Mom" ve 2014 yapımı "Hotel King" dizilerinde görev almış olan Ashbun otururken diziyi, 2015 yapımı "Healer", 2012 yapımı "Faith" ve 2011 yapımı "What's Up? " dizilerinin senaristliğini yapmış olan Song Ji-Na kaleme alacak.

Ayırca, hâlâ dizinin MBC ekranlarında yayınlanması için görüşmeler devam etmektedir. Eğer dizinin MBC’de yayınlanması konusunda anlaşılırsa dizinin ilk bölümünün, şuanda yayınlanmakta olan "Monster” dizisinin bitmesinin ardından yayın diliminde, bu yılın Eylül ayında yayınlanması planlanılıyor.

 

Kaynak: asianwikidramabeans