Lee Sung-Kyung ve Nam Ju-Hyuk’a “Weightlifting Fairy Kim Bok-Joo” Dizisinden Teklif Götürüldü


Lee Sung-Kyung ve Nam Ju-Hyuk’a MBC’nin yeni romantik-komedi-gençlik dizisi "Weightlifting Fairy Kim Bok-Joo"dan teklif götürüldüğü açıklandı.


Lee Sung-Kyung eğer teklifi kabul ederse dizide, kadın başrol karakteri, bir halterci olan Kim Bok-Joo karakterini canlandıracak. O, eskiden bir halterci olan babasından gücünü almış, doğal bir güce sahip olan 20’lilerinde genç bir bayandır. Onun karakteri, adaletsizlik görmeye dayanamayan ve öfkesine hakim olamadığı içinde sıkça kavgalara karışan birisidir. Ancak bütün bunların altında kırılgan bir kalbi vardır. Bir gün, bir klinikte tanıştığı doktora aşık olur. Nam Ju-Hyuk eğer teklifi kabul ederse dizide, mükemmel ama bir o kadar da şanssız bir yüzücü olan Jung Joon-Hyung karakterini canlandıracak. O ve Kim Bok-Joo aynı okuldan mezun olmuştur. İki oyuncu-modelin teklifi olumlu bir şekilde düşündüğü bildirildi.

Bu arada, Nam Ju-Hyuk daha önce "Who Are You - School 2015" dizisinde bir yüzücü olan Han Yi-An karakterini canlandırmıştı.

Dizi, 20 yaşındaki bayan bir haltercinin ilk defa aşık olmasını anlatmaktadır.

Dizinin yönetmen koltuğunda 2013 yapımı " 7th Grade Civil Servant" ve 2014 yapımı "A New Leaf" dizilerinde çalışmış olan Oh Hyun-Jong oturmaktadır. Dizinin senaristliğini ise, 2014 yapımı "King of High School Life Conduct" ve 2015 yapımı "Oh My Ghost" dizilerini kaleme alan Yang Hee-Seung yapmaktadır.

Dizinin ilk bölümünün bu yılın Kasım ayında yayımlanması planlanılıyor.

 

Kaynak: asianwiki, dramabeans