Lee Sung-Kyung, Nam Ju-Hyuk ve Kim Jae-Hyun “Weightlifting Fairy Kim Bok-Joo” Dizisinin Kadrosuna Katıldı
  • alie
  • 9-08-2016, 16:29


Lee Sung-Kyung ve Nam Ju-Hyuk’un "Weightlifting Fairy Kim Bok-Joo" dizisinde başrol karakterleri canlandıracağı ve 'N.Flying' grubundan Kim Jae-Hyun’un dizide yardımcı karakteri canlandıracağı onaylandı.


Dizi, 20 yaşındaki bayan bir haltercinin ilk defa aşık olmasını anlatmaktadır.

Lee Sung-Kyung dizide, bir halterci olan Kim Bok-Joo karakterini canlandıracak. O, eski bir halterci olan babasından gücünü almış, doğal bir güce sahip 20’lilerindeki genç bir bayandır. O, bir üniversitende beden eğitimi bölümünde 2. sınıftadır. Onun karakteri; arkadaş canlısı, adaletsizlik görmeye dayanamayan ve öfkesine hakim olamadığı içinde sıkça kavgalara karışan birisidir. Ancak bütün bunların altında kırılgan bir kalbi vardır. Bir gün, bir klinikte tanıştığı doktora aşık olur. Nam Ju-Hyuk dizide, mükemmel ama bir o kadar da şanssız bir yüzücü olan Jung Joon-Hyung karakterini canlandıracak. O, Kim Bok-Joo (Lee Sung-Kyung) ile aynı okulda 2. sınıf öğrencisidir ve çaylak bir yüzme takımındadır. Kural dışı bir başlangıç yaptığı için diskalifiye olan Joon-Hyung yaşadığı bu olaydan sonra büyük bir travma geçirmiştir. Kim Jae-Hyun ise dizide, Joon-Hyung (Nam Ju-Hyuk) ile aynı takımında olan çaylak bir yüzücüyü canlandırmaktadır.

Dizinin yönetmen koltuğunda 2013 yapımı "7th Grade Civil Servant" ve 2014 yapımı "A New Leaf" dizilerinde çalışmış olan Oh Hyun-Jong oturmaktadır. Dizinin senaristliğini ise, 2014 yapımı "King of High School Life Conduct" ve 2015 yapımı "Oh My Ghost" dizilerini kaleme alan Yang Hee-Seung yapmaktadır.

Dizinin ilk bölümünün bu yılın Kasım ayında yayımlanması planlanılı

 

Kaynak: asianwiki, allkpop