Yeon Woo-Jin’ya "Seven Days Queen" Dizisinden Teklif Götürüldü
  • Maysa
  • 23-03-2017, 16:55


Oyuncu Yeon Woo-Jin’ya "Seven Days Queen" dizisinde erkek başrol karakteri canlandırması için teklif götürüldüğü açıklandı.


Dizi, sadece 7 gün tahtta oturabilmiş olan Kraliçe Dangyeong ile Kral Joongjong arasındaki aşk hikâyesinin anlatmaktadır.

Yeon Woo-Jin eğer teklifi kabul ederse dizide Prens Jin Sung karakterini canlandıracaktır. O, hiçbir şey yapmaması istenilen bir kraliyet ferdi olarak doğmuş ve ondan sessiz bir hayat yaşaması istenilmiştir. Ancak o bunu kabul etmemiştir. Abisi Yeon San-Gun’dan intikam almaya ve ondan tahtı almaya karar verir. Shin Chae-Kyung ile bir gün evlenmeyi hayal eder. Kral olduktan sonra ona Kral Joongjong ismini alır. Aslında bu rol Lee Jin-Wook’a teklif edilmişti. Ancak oyuncu bu teklifi reddetti.

Bu arada, Park Min-Young’a dizide kadın başrol karakter, Kraliçe Dangyeong’u ve Jin Goo’ya yardımcı erkek karakteri, Yeon San-Gun’u canlandırması için teklif götürüldü. Her iki oyuncuda bu teklifi düşünmektedir.

Dizinin yönetmen koltuğunda 2016 yapımı "My Lawyer, Mr. Jo", 2014-2015 yapımı "Healer" ve 2010 yapımı "Bread, Love and Dreams" dizilerinde yönetmenlik yapmış olan Lee Jung-Sub oturmaktadır. OyuncuPark Min-Youngdaha önce yönetmen Lee Jung-Sub ile "Healer", "Glory Day" ve "Korean Ghost Stories" dizilerinde beraber çalışmışlardı.

Dizinin ilk bölümünün 31 Mart’ta yayımlanması planlanılıyor.

 

Kaynak: asianwiki, soompi