Park Min-Young ve Yeon Woo-Jin "Seven Days Queen"de Rol Alacak
  • Maysa
  • 25-03-2017, 13:14


Park Min-Young ve Yeon Woo-Jin'in "Seven Days Queen" dizisinde başrol karakterleri canlandıracakları onaylandı.


Dizi, sadece 7 gün tahtta oturabilmiş olan Kraliçe Dangyeong (Park Min-Young) ile Kral Joongjong (Yeon Woo-Jin) arasındaki aşk hikâyesinin anlatmaktadır.

Park Min-Young dizide bir devlet adamının kızı olan Shin Chae-Kyung karakterini canlandıracaktır. Onun karakterinin en büyük hayali sevdiği adam ile evlenmek ve sıradan mutlu bir hayat yaşamaktı. Ancak aşkı bir trajediye dönüşür. O, Kral Joongjong ile evlenir ve Kraliçe Dangyeong ismini alır. O, kralın en gözde eşi olur.

Yeon Woo-Jin dizide Prens Jin Sung karakterini canlandıracaktır. O, hiçbir şey yapmaması istenilen bir kraliyet ferdi olarak doğmuş ve ondan sessiz bir hayat yaşaması istenilmiştir. Ancak o bunu kabul etmemiştir. Abisi Yeon San-Gun’dan intikam almaya ve ondan tahtı almaya karar verir. Shin Chae-Kyung ile bir gün evlenmeyi hayal eder. Kral olduktan sonra ona Kral Joongjong ismini alır.

Bu arada, oyuncu Jin Goo’ya yardımcı erkek karakteri, Yeon San-Gun’u canlandırması için teklif götürülmüştü ve oyuncu bu teklifi düşünmektedir.

Dizinin yönetmen koltuğunda 2016 yapımı "My Lawyer, Mr. Jo", 2014-2015 yapımı "Healer" ve 2010 yapımı "Bread, Love and Dreams" dizilerinde yönetmenlik yapmış olan Lee Jung-Sub oturmaktadır. Oyuncu Park Min-Young daha önce yönetmen Lee Jung-Sub ile "Healer", "Glory Day" ve "Korean Ghost Stories" dizilerinde beraber çalışmışlardı.

Dizinin ilk bölümünün 31 Mart’ta yayımlanması planlanılıyor.

 

Kaynak: asianwiki