"Queen for Seven Days"in Yeni Fragmanı ve İlk Afişleri Yayımlandı
  • Maysa
  • 18-05-2017, 14:38


Başrollerinde Park Min-Young, Yeon Woo-Jin ve Lee Dong-Gun’un rol aldığı "Queen For Seven Days" dizisinin üçüncü fragmanı ve karakter afişleri yayımlandı.


Dizi, sadece 7 gün tahtta oturabilmiş olan Kraliçe Dangyeong (Park Min-Young) ile Kral Joongjong (Yeon Woo-Jin) arasındaki aşk hikâyesini anlatmaktadır.

Ayrıca dizide '2PM' grubundan Chansung ve Do Ji-Won yardımcı karakteri canlandırmaktadır.

Park Min-Young dizide bir devlet adamının kızı olan Shin Chae-Kyung karakterini canlandırmaktadır. Onun karakterinin en büyük hayali sevdiği adam ile evlenmek ve sıradan mutlu bir hayat yaşamaktı. Ancak aşkı bir trajediye dönüşür ve kendini siyasetin kirli oyunları içinde bulur. O, Kral Joongjong (Yeon Woo-Jin) ile evlenir ve Kraliçe Dangyeong ismini alır. Onun karakter afişinde, "Geri çevirmem gereken bir aşkı kabul ettim." yazmaktadır.

Yeon Woo-Jin dizide Prens Lee Yeok karakterini canlandırmaktadır. O, hiçbir şey yapmaması istenilen bir kraliyet ferdi olarak doğmuş ve ondan sessiz bir hayat yaşaması istenilmiştir. Ancak o bunu kabul etmez. Abisi Lee Yoong’dan (Lee Dong-Gun) intikamını ve tahtı almaya karar verir. Ayrıca, Shin Chae-Kyung (Park Min-Young) ile bir gün evlenmeyi hayal eder. O, tahta oturduktan sonra Kral Joongjong ismini alır. Onun karakter afişinde sevdiği kadına itafen, "Senin için dünyayı alacağım." yazmaktadır.

Lee Dong-Gun dizide Prens Lee Yeok’in (Yeon Woo-Jin) üvey abisi ve Joseon Hanedanlığının 10. Kralı olan Prens Lee Yoong karakterini canlandırmaktadır. O, Shin Chae-Kyung’a (Park Min-Young) aşıktır. Ancak onun sevdiği kadın onu değil küçük kardeşi Lee Yeok’u sevmektedir. Onun karakteri, 'kral'ı her şeyin merkezinde olan bir kelime olarak hayal etmektedir. O, tahta oturduktan sonra halkına zorbalık yapan bir kral olur. Onun karakter afişinde Shin Chae-Kyung (Park Min-Young) ile Prens Lee Yeok (Yeon Woo-Jin) arasındaki aşka itafen, "Ben bu aşkı onaylamıyorum." yazmaktadır.

Dizinin yönetmen koltuğunda 2016 yapımı "My Lawyer, Mr. Jo", 2014-2015 yapımı "Healer" ve 2010 yapımı "Bread, Love and Dreams" dizilerinde yönetmenlik yapmış olan Lee Jung-Sub oturmaktadır.

Dizinin ilk bölümünün 31 Mayıs'ta yayımlanması planlanılıyor.

 

Kaynak: kbs, soompi