"School 2017" Dizisinin Yardımcı Karakterler Kadrosu

  Maysa   |     14-06-2017, 16:37


"School 2017" dizisinde yardımcı karakteri canlandıracak oyuncular kesinleşti ve yardımcı karakterler hakkında bilgi verildi.


Dizide yardımcı karakterleri Han Joo-Wan, Han Sun-Hwa, Seo Ji-Hoon, Kim Hee-Chan, Seol In-A, 'SF9' grubundan Rowoon, Ha Seung-Ri ve Park Se-Hwan canlandıracak.

Han Joo-Wan dizide bir lise öğretmeni olan Shim Kang-Myung karakterini canlandırmaktadır. O, iyi görünümden dolayı öğrenciler tarafından 'idol' öğretmen olarak anılmaktadır. Ancak onun karakteri tüm popülerliğine rağmen korkak birisidir. O, Ra Eun-Ho’nun (Kim Se-Jeong) sınıf öğretmenidir. O ve kendisinden tam zıt karakterde olan Han Soo-Ji (Han Sun-Hwa) arasında saf romantik bir ilişki gelişir.

Han Sun-Hwa dizide bir lisede görevli bir polis memuru olan Han Soo-Ji karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri yetenekli bir polis memurudur ve öğrencilerin iyiliğini her şeyden çok önem vermektedir. Ayrıca görev yaptığı okuldaki öğrenciler ona 'öğretmen' şeklinde seslenmektedir.

Seo Ji-Hoon dizide gitar çalmayı ve şarkı söylemeyi seven bir lise öğrencisi olan Yoon Kyung-Woo karakterini canlandırmaktadır.

Kim Hee-Chan dizide iyi notlar alması için baskı altındaki bir lise öğrencisi olan Kang Hee-Chan karakterini canlandırmaktadır.

Seol In-A dizide Eun-Ho’nun (Kim Se-Jeong) rakibi Hong Nam-Joo karakterini canlandırmaktadır.

Rowoon dizide bir idol grubunun üyesi olan Issue karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri, okula devam etmesi gerektiği için okula gelmektedir.

Park Se-Hwan dizide Eun-Ho’nun (Kim Se-Jeong) en yakın arkadaşı olan Oh Sa-Rang karakterini canlandırmaktadır.

Ha Seung-Ri dizide sorunlu bir öğrenci olan Hwang Young-Gun karakterini canlandırmaktadır.

"School 2017" dizisinin başrol karakterlerini 'gugudan' grubundan Kim Se-Jeong, Kim Jung-Hyun ve Jang Dong-Yoon’un canlandıracağı açıklanmıştı.

Dizi, öğrencilerin gerçek hayattaki yaşam tarzlarını, karşı karşıya kaldıkları zorlukları ve hissettikleri acıları konu almaktadır.

"School 2017" dizisi, ilk sezonunun 1999 yılında çekildiği "School" serisinin 7. sezonudur. "School" serisinin her sezonunda ayrı ayrı konular işlenmiş ve farklı oyuncular rol almıştır. Dizinin 6. Sezonu "Who Are You - School 2015" dizisidir.

Ayrıca dizinin senaristliğini "Let's Eat" ve "Rude Miss Young-Ae" serilerini kaleme alan Lim Soo-Mi yapmaktadır.

Dizinin ilk bölümünün bu yılın Temmuz ayında yayımlanması planlanılıyor.

 

Kaynak: allkpop, asianwiki

 

 
Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…