"Suspicious Partner"da Katili Canlandıran Dong Ha İlk Başrol Teklifini Aldı
  • alie
  • 30-08-2017, 14:35


Çoğumuzun "Suspicious Partner" dizisindeki canlandırdığı katil rolü ile tanığımız oyuncu Dong Ha’ya "I’m Not a Robot" dizisinden teklif götürüldü.


30 Ağustos’ta Dong Ha’nın ajansı, "I’m Not a Robot" dizisinden erkek başrol karakteri canlandırması için teklif aldığı ve oyuncunun bu teklifi gözden geçirdiği bildirdi.

Dizi, insanlara karşı alerjisi olduğu için şimdiye kadar hiç kız arkadaşı olmamış bir adamın hikâyesini anlatmaktadır. O adam bir gün bir robot ile karşılaşır ve o robota âşık olur.

Bu arada 'Girl's Day' grubundan Minah’a kadın başrolü canlandırması için teklif götürülmüştü ve oyuncu-şarkıcı hâlâ bu teklifi düşünmektedir. Eğer her iki oyuncu bu teklif kabul ederse dizide Minah bir oto tamircisinin kızı olan Cho Ji-Ah karakterini ve Dong Ha bir robota aşık olan genç bir adamı canlandıracak. Cho Ji-Ah babasının mesleğinden dolayı otomobiller hakkında oldukça iyi bir bilgiye sahiptir. Onun karakteri çok atletiktir ama çok zeki birisi değildir.

İlgili Haber: Minah Yeni Bir Diziden Başrol Teklifi Aldı

Dizinin yönetmen koltuğunda "W", "She Was Pretty" ve "Cunning Single Lady" gibi hit dizilerin yönetmeni Jung Dae-Yoon oturmaktadır. Dizinin senaristliğini ise "Shine or Go Crazy" dizisini kaleme alan Kim Seon-Mi yapmaktadır.

Dizinin ilk bölümünün bu yılın Ekim ayında yayımlanması planlanılıyor.

 

Kaynak: (1)