Chae Soo-Bin ve Uhm Ki-Joon’un "I'm Not a Robot" Dizisinde Rol Alacakları Açıklandı
  • Maysa
  • 27-09-2017, 17:53


Yükselen yıldız Chae Soo-Bin’in başrolünde Yoo Seung-Ho’nun rol aldığı "I’m Not a Robot" dizisinde kadın başrol karakteri ve oyuncu Uhm Ki-Joon’un yardımcı erkek karakteri canlandıracağı açıklandı.


Toplamda 16 bölüm olacak romantik-komedi türündeki dizi, insanlara karşı alerjisi olduğu için şimdiye kadar hiç kız arkadaşı olmamış bir adam (Yoo Seung-Ho) ile robot gibi davranan bir kadının arasındaki aşk hikâyesini anlatmaktadır.

Chae Soo-Bin dizide genç bir girişimci olan Jo Ji-A karakterini canlandıracak. Onun EQ’su (duygusal zekâsı) oldukça yüksektir ve çok zeki birisi değildir. Yardıma ihtiyacı olan insanlara yardım etmekten asla çekinmez. Bu yüzden, hayali insanların ihtiyaç duyduğu şeyleri yapmaktır. Babası bir oto tamircisi olduğu için otomobiller hakkında oldukça iyi bir bilgiye sahiptir. Bunların yanı sıra oldukça atletik bir yapıya sahiptir. Robot mühendisi olan eski erkek arkadaşı Baek-Gyun (Uhm Ki-Joon) bir gün ondan bir robot gibi davranmasını ister.

Uhm Ki-Joon dizide dahi bir robot mühendisi olan Hong Baek-Gyun karakterini canlandıracak. Gizlice dünyanın en gelişmiş android robotu 'Aji3' üretmeye çalışmaktadır.

Dizinin yönetmen koltuğunda "W", "She Was Pretty" ve "Cunning Single Lady" gibi hit dizilerin yönetmeni Jung Dae-Yoon oturmaktadır. Dizinin senaristliğini ise "Shine or Go Crazy" dizisini kaleme alan Kim Seon-Mi yapmaktadır.

Dizinin ilk bölümünün bu yılın Kasım ayında yayımlanması planlanılıyor.

 

Kaynak: (1), (2), (3)