Lee Jong-Suk ve Shin Hye-Sun "Praise of Death" Dizisinde Birlikte Rol Alacak

  Rüzgar Esintisi   |     15-03-2018, 15:55

Shin Hye-Sun’un SBS’in "Praise of Death" adlı yeni mini dizisinde kadın başrol karakteri canlandıracağı doğrulandı.

Yaşanmış bir olaydan uyarlama olan dizi, Kore’nin Japon işgali altında olduğu dönemde iki sevgilinin trajik hikâyesi anlatılmaktadır. Ayrıca bu hikâyenin daha önce bir filmi çekildi ve hikâye müzikal haline getirildi.

Shin Hye-Sun dizide Kore’nin ilk kadın sopranosu (vokal tanımlı müzikte en tiz kadın veya genç erkek çocuk sesine verilen teknik bir isimdir) olan Yun Sim-Deok karakterini canlandıracak. 1926 yılında ilk Kore popu olan "Praise of Death" adlı şarkısını kaydeder.

Lee Jong-Suk’un dizide erkek başrol karakteri canlandıracağı onaylanmıştı.

İlgili Haber: Lee Jong-Suk’un "Praise of Death" Mini Dizisinde Rol Alacağı Kesinleşti

Shin Hye-Sun başrolünde Lee Jong-Suk’un rol aldığı "School 2013" dizisinde küçük bir rol almıştı. Bu dizi ile iki oyuncu 5 yılın ardından tekrar birlikte rol almış olacak.

Shin Hye-Sun ajansının yapmış olduğu açıklamada oyuncun Nisan ayında dizinin çekimlerine katılacağını belirtti.

Ayrıca dizinin yardımcı oyuncu kadrosuna Lee Ji-Hoon’un katıldığı bildirildi.

Toplamda 2 bölümden oluşacak mini dizinin ilk bölümünün bu yıl yayımlanması planlanılıyor.


Kaynak: (1), (2), (3)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…