Song Ji-Hyo ve Chun Jung-Myung Yeni Bir Dizide Beraber Rol Alacak

Song Ji-Hyo ve Chun Jung-Myung’un OCN’in yeni fantastik-romantik-komedi türündeki "Romantic Comedy King" dizisinde rol alacakları açıklandı.

Dizi, aşktan aldığı büyük bir yaradan sonra kalbinin kapılarını herkese kapatan bir kadının etrafında dönmektedir. Mükemmel bir erkek arkadaş olması için programlanan insan görünümlü bir android robot edinir.

Song Ji-Hyo dizide bir özel efektler makyaj sanatçısı olan Da-Da karakterini canlandıracak. Aşk konusunda kalbi kırıktır. Bu yüzden erkek arkadaş olarak kendisine Young-Goo adında android bir robot seçer. Ancak bir gün bir top star olan Ma Wang-Joon ile karşılaşır ve kendini Ma Wang-Joon ile Young-Goo arasında bocalarken bulur.

Chun Jung-Myung dizide popüler bir oyuncu olan Ma Wang-Joon karakterini canlandıracak. Da-Da’dan (Song Ji-Hyo) hoşlanmaktadır.

Dizi, Japon Yuu Watase tarafından kaleme alınan "Absolute Boyfriend" ("Zettai Kareshi") adlı bir mangadan uyarlamadır. Ayrıca manga 2008 yılında Japonlar tarafından diziye uyarlanmıştır.

Dizinin yönetmenliğini "Flower Boy Ramen Shop", "Flower Boy Next Door" ve "Pretty Boy" dizilerinin yönetmeni Jung Jung-Hwa yapmaktadır. Ayrıca yönetmen Jung Jung-Hwa "Lost and Found" filminin hem yönetmenliğini hem de senaristliğini yapmıştır. "Mirror of the Witch" dizisini kaleme alan senarist Yang Hyuk-Moon mangayı diziye uyarlayacak olan isimdir.

Dizinin ilk bölümünün bu yılın ilk yarısında yayımlanması planlanılıyor.


Kaynak: (1), (2), (3), (5)