Romantic Comedy King

  Rüzgar Esintisi tarafından


Adı: Romantic Comedy King | 로코킹
Tür: Romantik, Komedi, Fantastik
Yönetmen: Jung Jung-Hwa
Senarist: Yuu Watase (manga), Yang Hyuk-Moon
Yapımcı: -
Yayıncı: -
daum: -
Bölüm Sayısı: -
Yapım Yılı: 2018
Yayın Tarihi: 2018 yılın ilk yarısı
Yayın Günleri ve Saati: Pazartesi & Salı – 21:00
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore


Oyuncuları:

Young-Goo
(teklif aşamasında)

 

Diğer Oyuncuları:

---


Konusu:

Dizi, aşktan aldığı büyük bir yaradan sonra kalbinin kapılarını herkese kapatan bir kadının etrafında dönmektedir. Mükemmel bir erkek arkadaş olması için programlanan insan görünümlü bir android robot edinir.


Karakterleri:

Yeo Jin-Goo eğer teklifi kabul ederse dizide android bir robot Young-Goo karakterini canlandıracak. Mükemmel bir erkek arkadaş olması için programlanmıştır.


Not:

1 – Dizi, Japon Yuu Watase tarafından kaleme alınan "Absolute Boyfriend" ("Zettai Kareshi") adlı bir mangadan uyarlamadır. Ayrıca manga 2008 yılında Japonlar tarafından diziye uyarlanmıştır.Kaynakları: (1), (2), (3), (4)
Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam ve içerik ile alakasız link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak siteye erişimi engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…