Absolute Boyfriend

Puanı: 4/5  Oy Sayısı: 3
  Rüzgar Esintisi tarafından


Adı: Absolute Boyfriend | Romantic Comedy King | 절대 그이
Tür: Romantik, Komedi, Fantastik
Yönetmen: Jung Jung-Hwa
Senarist: Yuu Watase (manga), Yang Hyuk-Moon
Yapımcı: -
Yapım Şirketi: Apollo Pictures
Yayıncı: -
daum: -
Bölüm Sayısı: -
Yapım Yılı: 2018
Yayın Tarihi: -
Yayın Günleri ve Saati: -
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore


Oyuncuları:

Young-Goo
Da-Da
Ma Wang-Joon

 

Diğer Oyuncuları:

---


Konusu:

Dizi, aşktan aldığı büyük bir yaradan sonra kalbinin kapılarını herkese kapatan bir kadının (Minah) etrafında dönmektedir. Mükemmel bir erkek arkadaş olması için programlanan insan görünümlü bir android robot (Yeo Jin-Goo) edinir.


Karakterleri:

Yeo Jin-Goo dizide android bir robot Young-Goo karakterini canlandırmaktadır. Mükemmel bir erkek arkadaş olması için programlanmıştır.

Minah dizide bir özel efektler makyaj sanatçısı olan Da-Da karakterini canlandırmaktadır. Aşk konusunda kalbi kırıktır. Bu yüzden erkek arkadaş olarak kendisine Young-Goo adında android bir robot (Yeo Jin-Goo) seçer. Ancak bir gün bir top star olan Ma Wang-Joon ile karşılaşır ve kendini Ma Wang-Joon (Hong Jong-Hyun) ile Young-Goo arasında bocalarken bulur.

Hong Jong-Hyun dizide popüler bir oyuncu olan Ma Wang-Joon karakterini canlandırmaktadır. Da-Da'dan (Minah) hoşlanmaktadır.


Not:

1 – Dizi, Japon Yuu Watase tarafından kaleme alınan "Absolute Boyfriend" ("Zettai Kareshi") adlı bir mangadan uyarlamadır. Ayrıca manga 2008 yılında Japonlar tarafından diziye uyarlanmıştır.Kaynakları: (1), (2), (3), (4)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…