Hyun Bin’in "Memories of the Alhambra" Dizisinde Rol Alacağı Kesinleşti + Park Shin-Hye’ye Diziden Teklif Götürüldü

Hyun Bin "W" dizisinin senaristi Song Jae-Jung’un yeni kaleme aldığı "Memories of the Alhambra" dizisinde erkek başrol karakteri canlandıracak. Ayrıca oyuncu Park Shin-Hye’ye dizide kadın başrol canlandırması için teklif götürüldüğü açıklandı.

Geçtiğimiz aylarda Hyun Bin’e dizide rol alması için teklif götürüldüğü bildirilmişti.

İlgili Haber: Hyun Bin’e "W" Senaristinin Yeni Dizisinden Teklif Götürüldüğü Açıklandı

Dizi, İspanya’nın Granada şehrine iş gezisi için giden bir yatırım şirketinin CEO’su ve eski bir pansiyon işleten bir kadının karşılaşması ile başlayan tuhaf bir hikâyeyi konu almaktadır. Fantastik türündeki bu dizi ayrıca birbirlerini izleyen gerçekler ve kişinin dünya ile arasındaki algılarını bozabilen genişletilmiş bir gerçeklik oyunu etrafında dönmektedir.

Hyun Bin dizide bir yatırım şirketinin CEO’su olan Yoo Jin-Woo karakterini canlandıracak. Aynı zamanda oyun geliştirme konusunda doğal yetenekleri olan bir mühendistir. Keskin içgüdülere,  maceracı bir ruhuna ve güçlü kazanma arzusuna sahiptir. İşi söz konusu olduğunda ne kadar küçük olursa olsun herhangi bir fırsatı kaybetmekten nefret etmektedir. En yakın arkadaşı tarafından ihanete uğrayan Jin-Woo ruhsal olarak zor bir dönem geçirmektedir. Ancak kişisel hayatı karma karışıkken bile işi için İspanya’nın Granada şehrine gider.

Park Shin-Hye eğer teklifi kabul ederse dizide İspanya’nın Granada şehrinde eski bir pansiyon işleten Jung Hee-Joo karakterini canlandıracak. Aynı zamanda eski bir gitaristtir. İşlettiği pansiyonuna gelen Jin-Woo (Hyun Bin) ile karşılaştıktan sonra kendilerini tuhaf bir durumun içinde bulurlar.

Dizinin senaristliğini "Queen In Hyun's Man", "Nine: 9 Times Time Travel" ve "W" dizisini kaleme alan Song Jae-Jung yapmaktadır. Dizinin yönetmen koltuğunda "Rooftop Prince", "Mrs. Cop" ve "Stranger" dizilerini yöneten Ahn Gil-Ho oturmaktadır.

Dizinin ilk bölümünün bu yılın sonlarına doğru tvN ekranlarında yayımlanması planlanılıyor.

Bu arada Hyun Bin ve Park Shin-Hye’ye sonradan senaryosunda ve adında değişiklik yapılan "People at Incheon Airport" dizisinde başrol karakterleri canlandırması için teklif götürülmüştü. Hyun Bin’ne götürülen teklifi reddedip etmediği konusunda herhangi bir bilgi yok ancak geçtiğimiz günlerde Park Shin-Hye’nin hâlâ bu teklifi değerlendirdiği bildirilmişti.

İlgili Haber: Hyun Bin ve Park Shin-Hye Birlikte "Fox Bride Star" Dizisinde Rol Alabilir


Kaynak: (1), (2), (3), (4), (5)