Kim So-Yeon ve Song Jae-Rim’in "Secret Mother" Dizisinde Rol Alacakları Kesinleşti

  Rüzgar Esintisi   |     9-04-2018, 16:57

Kim So-Yeon ve Song Jae-Rim’in SBS’in yeni gizem türündeki "Secret Mother" dizisinde rol alacakları açıklandı. Kim So-Yeon'nun dizide kadın başrol karakterlerden birini canlandıracağı açıklanırken Song Jae-Rim dizinin yardımcı karakter kadrosunda yer alacak.

Geçtiğimiz günlerde Song Yoon-A'nın dizide kadın başrol karakteri canlandıracağı doğrulanmıştı.

Dizi, çocuğunun ölümü hakkında sır saklayan Kim Yoon-Jin (Song Yoon-A) ve Kim Yoon-Jin’in üniversiteye hazırlanan oğluna danışmanlık yapmak için evlerinde yaşamaya başlayan gizemli bir kadının etrafında dönmektedir.

Kim So-Yeon dizide çalışmak için Kim Yoon-Jin’in (Song Yoon-A) evine yerleşen Lisa Kim karakterini canlandıracak. Lisa, Amerika’da eğitim görmüştür. Onun işi öğrencilerin prestijli üniversitelere girmesine yardımcı olmaktır. Song Jae-Rim dizide cinayet davaları ile ilgilenen dedektif Ha Jung-Hwan karakterini canlandıracak.

Bu dizi Kim So-Yeon'nun evlendikten sonra rol aldığı ilk yapım olacak.

İlgili Haber: Lee Sang-Woo ve Kim So-Yeon Bugün Evlendi

Dizinin yönetmen koltuğunda "Wanted", "Divorce Lawyer in Love" ve "49 Days" dizilerinin yönetmeni Park Yong-Soon oturmaktadır.

Dizinin ilk bölümünün 12 Mayıs’ta yayımlanması planlanılıyor.


Kaynak: (1), (2)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…