Yoon Si-Yoon Yeni Bir Dizide İkizleri Canlandırabilir

Yoon Si-Yoon’a SBS’in yeni "Dear Judge" dizisinde rol alması için teklif götürüldü.

8 Mayıs’ta oyuncunun ajansından bir kaynak Yoon Si-Yoon’un teklif aldığını doğruladı: "Yoon Si-Yoon, SBS’in yeni "Dear Judge" dizisinden teklif aldı ve şuanda teklifi olumlu bir şekilde değerlendirmektedir."

Dizi, kendisinden tamamen farklı bir hayat süren ikiz kardeşinin yerine geçen Han Kang-Ho’nun etrafında dönmektedir. Han Soo-Ho, prensip sahibi ve hukukun üstünlüğüne inana bir hâkimdir. Han Kang-Ho, 7 farklı suçtan sabıkası olan birisidir. Bir gün, Han Soo-Ho aniden ortadan kaybolur ve Han Kang-Ho gizlice ikiz kardeşinin yerine bir hâkim olarak geçer. Bir zamanlar bir çöp gibi görülen Han Kang-Ho artık 'değerli hâkim' olarak saygı görmeye başlar.

Yoon Si-Yoon eğer teklifi kabul ederse ikiz kardeş olan Han Soo-Ho ve Han Kang-Ho karakterlerini canlandıracak.

Dizinin yönetmen koltuğunda "My Girlfriend is a Nine Tailed Fox", "The Heirs", "Mask" ve "Our Gab-Soon" dizilerinin yönetmeni Boo Sung-Chul oturmaktadır. Dizinin senaristliğini "The Fugitive: Plan B", "7th Grade Civil Servant" ve "The Package" dizilerinin yanı sıra "My Girlfriend is an Agent" ve "The Pirates" filmlerini kaleme alan Chun Sung-Il yapmaktadır.

Dizinin ilk bölümünün bu yılın Temmuz ayında yayımlanması planlanılıyor.


Kaynak: (1), (2)