Yang Se-Jong ve Shin Hye-Sun’un "Thirty But Seventeen" Dizisinde Birlikte Rol Alacakları Kesinleşti

  Rüzgar Esintisi   |     16-05-2018, 12:16

Yang Se-Jong ve Shin Hye-Sun’un SBS’in yeni dizisinde başrol karakterleri canlandıracakları doğrulandı.

Dizinin yönetmen koltuğunda "I Can Hear Your Voice", "Gabdong", "Pinocchio", "The Time We Were Not In Love" dizilerinin yönetmeni Jo Soo-Won oturmaktadır. Dizisinin senaristliğini ise "She Was Pretty" dizisinin senaristti Jo Sung-Hee yapmaktadır. Shin Hye-Sun ve senarist Jo Sung-Hee daha önce "She Was Pretty" dizisinde beraber çalışmışlardı.

"Thirty But Seventeen", 17 yaşındayken bir trafik kazası geçiren ve 13 yıl boyunca komada kalan bir kadının etrafında dönmektedir. Uyandığında artık bedeni 30 yaşındadır.

Yang Se-Jong dizide 30 yaşındaki bir set tasarımcısı olan Gong Woo-Jin karakterini canlandıracak. Woo-Jin, bekâr bir adamdır ve 13 yıl önce yaşadığı bir travmadan sonra kimse ile ilişki kurmak istememektedir.

Shin Hye-Sun dizide 17 yaşındayken komaya giren ve 30 yaşında uyanan Woo Seo-Ri karakterini canlandıracak. Uyandıktan sonra bedeni 30 yaşında olsa da onun zihinsel yaşı 17’dir. Bir gün, Gong Woo-Jin (Yang Se-Jong) ile karşılaşır ve birbirlerine âşık olurlar.

Ayrıca dizide yardımcı karakterleri canlandırmaları için Ahn Hyo-Seop ve Ye Ji-Won’a teklif götürüldüğü açıklanmıştı.

İlgili Haber: Ahn Hyo-Seop’a Shin Hye-Sun ve Yang Se-Jong İle Rol Alması İçin Teklif Götürüldü

Dizinin ilk bölümünün bu yılın Temmuz ayında yayımlanması planlanılıyor.


Kaynak: (1), (2)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…