Yeo Jin-Goo, Minah ve Hong Jong-Hyun Yeni Bir Dizide Birlikte Rol Alacak

  Rüzgar Esintisi   |     30-05-2018, 12:18

Yeo Jin-Goo, 'Girl’s Day' grubundan Minah ve Hong Jong-Hyun romantik-komedi-fantastik türündeki "Absolute Boyfriend" dizisinin ana kadrosunda yer alacak.

Dizi, Japon Yuu Watase tarafından kaleme alınan "Absolute Boyfriend" ("Zettai Kareshi") adlı bir mangadan uyarlamadır. Ayrıca manga 2008 yılında Japonlar tarafından diziye uyarlanmıştır.

30 Mayıs’ta, dizinin yapım şirketi Apollo Pictures’dan bir kaynak üç oyuncunun da dizinde rol alacağını doğruladı.

Dizi, aşktan aldığı büyük bir yaradan sonra kalbinin kapılarını herkese kapatan bir kadının etrafında dönmektedir. Mükemmel bir erkek arkadaş olması için programlanan insan görünümlü bir android robot edinir.

Yeo Jin-Goo dizide android bir robot Young-Goo karakterini canlandıracak. Mükemmel bir erkek arkadaş olması için programlanmıştır. Minah dizide bir özel efektler makyaj sanatçısı olan Da-Da karakterini canlandıracak. Aşk konusunda kalbi kırıktır. Bu yüzden erkek arkadaş olarak kendisine Young-Goo adında android bir robot seçer. Ancak bir gün bir top star olan Ma Wang-Joon ile karşılaşır ve kendini Ma Wang-Joon ile Young-Goo arasında bocalarken bulur. Hong Jong-Hyun dizide popüler bir oyuncu olan Ma Wang-Joon karakterini canlandıracak. Da-Da’dan hoşlanmaktadır.

Dizinin yönetmenliğini "Flower Boy Ramen Shop", "Flower Boy Next Door" ve "Pretty Boy" dizilerinin yönetmeni Jung Jung-Hwa yapmaktadır. Ayrıca yönetmen Jung Jung-Hwa "Lost and Found" filminin hem yönetmenliğini hem de senaristliğini yapmıştır. "Mirror of the Witch" dizisini kaleme alan senarist Yang Hyuk-Moon, mangayı diziye uyarlayacak olan isimdir.

Dizinin çekimlerine Temmuz ayının başlarında başlanacak. Ancak dizinin yayın tarihi ve yayın kanalı henüz belirlenmedi.


Kaynak: (1), (2)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…