Go Ah-Ra’ya Yeni Bir Tarih Dizisinden Teklif Götürüldü
  • alie
  • 7-06-2018, 15:45

Oyuncu Go Ah-Ra’ya SBS’in yeni dizisi "Hatch"de kadın başrol karakteri canlandırması için teklif götürüldü.

Go Ah-Ra başrolünde yer aldığı ve JTBC ekranlarında yayımlanmaya devam eden "Ms. Hammurabi" dizisi henüz bitmedi. Ancak oyuncuya yeni bir diziden teklif götürüldü.

7 Haziran’da oyuncun ajansı Artist Company konu ile ilgili şu açıklamada bulundu: "Go Ah-Ra, "Hatch" dizisinde rol alması için teklif aldı ve şu anda teklifi gözden geçiriyor. Henüz hiçbir şey belli değil."

'Hatch' (aynı zamanda haetae ve haechi olarakta bilinir) kötülükten iyiliği ayıran ve adaleti koruyan mistik bir yaratıktır.

Dizi, Joseon Hanedanlığı döneminde, adalet ve reform arayışında olan dört farklı kişinin etrafında dönmektedir. Bu dört kişi; annesi bir hizmetçi olan Prens Yeoning, her yıl devlet sınavlarına hazırlanan ama asla sınava girmeyen Park Mun-Soo, alt sınıf bir hizmetkâr olan Yeo Ji ve Dal-Moon’dur.

Go Ah-Ra’ya Yeo Ji karakterini canlandırması için teklif götürüldü. Onun karakteri kadın olduğu için sürekli ayrımcılığa uğramaktadır. Ancak dövüş sanatlarında ve soruşturma konusunda birçok erkekten daha iyidir. Çeşitli kılık değiştirme ve kamuflaj türlerini bilmektedir. Ayrıca Çince, Japonca ve Korece olmak üzere üç farklı dilde konuşmaktadır.

Dizi Eylül ayında yayımlanmaya başlayacak.


Kaynak: (1), (2), (3)