Go Ah-Ra’ya Yeni Bir Tarih Dizisinden Teklif Götürüldü

  alie   |     7-06-2018, 15:45

Oyuncu Go Ah-Ra’ya SBS’in yeni dizisi "Hatch"de kadın başrol karakteri canlandırması için teklif götürüldü.

Go Ah-Ra başrolünde yer aldığı ve JTBC ekranlarında yayımlanmaya devam eden "Ms. Hammurabi" dizisi henüz bitmedi. Ancak oyuncuya yeni bir diziden teklif götürüldü.

7 Haziran’da oyuncun ajansı Artist Company konu ile ilgili şu açıklamada bulundu: "Go Ah-Ra, "Hatch" dizisinde rol alması için teklif aldı ve şu anda teklifi gözden geçiriyor. Henüz hiçbir şey belli değil."

'Hatch' (aynı zamanda haetae ve haechi olarakta bilinir) kötülükten iyiliği ayıran ve adaleti koruyan mistik bir yaratıktır.

Dizi, Joseon Hanedanlığı döneminde, adalet ve reform arayışında olan dört farklı kişinin etrafında dönmektedir. Bu dört kişi; annesi bir hizmetçi olan Prens Yeoning, her yıl devlet sınavlarına hazırlanan ama asla sınava girmeyen Park Mun-Soo, alt sınıf bir hizmetkâr olan Yeo Ji ve Dal-Moon’dur.

Go Ah-Ra’ya Yeo Ji karakterini canlandırması için teklif götürüldü. Onun karakteri kadın olduğu için sürekli ayrımcılığa uğramaktadır. Ancak dövüş sanatlarında ve soruşturma konusunda birçok erkekten daha iyidir. Çeşitli kılık değiştirme ve kamuflaj türlerini bilmektedir. Ayrıca Çince, Japonca ve Korece olmak üzere üç farklı dilde konuşmaktadır.

Dizi Eylül ayında yayımlanmaya başlayacak.


Kaynak: (1), (2), (3)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…