"Your House Helper" Dizisinin Yeni Afişleri ve Yeni Fragmanları Yayımlandı
  • Maysa
  • 20-06-2018, 14:36

Ana kadrosunda Ha Seok-Jin, 'WJSN' grubundan Bona, Go Won-Hee ve Lee Ji-Hoon’un yer aldığı "Your House Helper" dizisinin yeni afişleri ve üç yeni fragmanı yayımlandı.

Dizi, nüfuslu bir aileye ve iyi bir işe sahipken her şeyi geride bırakarak, evlerde yardımcı olarak çalışmaya başlayan bir adamın (Ha Seok-Jin) etrafında dönmektedir. İşini yaparken müşterilerinin endişelerini dinler ve sorunlarını çözmelerine yardımcı olacak tavsiyelerde bulunur.

Aşağıda dizide yer alan Ha Seok-Jin, Bona, Lee Ji-Hoon, Go Won-Hee, Jeon Soo-Jin ve Seo Eun-Ah'ın yer aldığı karakter afişleri yer almaktadır.

Ha Seok-Jin dizide büyük bir şirkette çalışan Kim Ji-Woon karakterini canlandırmaktadır. Babası bir milletvekilidir ve annesi bir doktordur. Ancak bir gün, işini bırakır ve ailesi ile iletişimini keser. İnsanların evinde yardımcı olarak çalışmaya başlar. Yemek yapma, çamaşır yıkama, alışveriş, bebek bakıcılığı, evcil hayvan bakımı ve tamirat gibi birçok ev işi ile ilgilenir. Kadın müşterileri onun yakışıklı olduğunu düşünseler de o, müşterileri ile arasına daima mesafe koyar.

Bona dizide 24 yaşındaki ve bir reklam şirketinde stajyerlik yapan Lim Da-Young karakterini canlandırmaktadır. Yaşından ve iyi bir eğitim geçmişine sahip olmaması nedeni ile avantaj sahibi biri değildir. Ancak büyük hayalleri vardır ve çalıştığı şirkette tam zamanlı bir çalışan olabilmek için patronlarının gözüne girmeye çalışmaktadır. Şirkette yükselen kişiler çoğunlukla erkek olduğu için şirketteki kadın çalışanlar ona 'Fox Lim' (Tilki/Kurnaz Lim) lakabını takmıştır. Evini asla temizlemez ve dünyadaki en zor işin ev temizliği olduğuna inanmaktadır.

Go Won-Hee dizide bir mücevher tasarımcısı olan Yoon Sang-Ah karakterini canlandırmaktadır. İş hayatında cesur bir kariyer kadını iken evde tam tersi bir kişiliğe sahiptir. Ona babasından miras olarak hem borç hem de bir ev kalmıştır.

Lee Ji-Hoon dizide bir avukat olan Kwon Jin-Kook karakterini canlandırmaktadır. Lim Da-Young (Bona) ve Yoon Sang-Ah’ın (Go Won-Hee) arkadaşıdır. Zengin bir aileye sahip oldukça yetenekli birisidir. Ancak şuana kadar hiç sevgilisi olmamıştır.

Jeon Soo-Jin dizide bir aksesuar satıcısı olan Kang Hye-Joo karakterini canlandırmaktadır. Erkek arkadaşı ile karışık bir ilişkisi vardır. O, Yoon Sang-Ah (Go Won-Hee) ve Han So-Mi (Seo Eun-Ah) yakın arkadaştır.

Seo Eun-Ah dizide bir güzellik salonu işleten Han So-Mi karakterini canlandırmaktadır. Geçmişte yaşadığı travmatik bir olaydan sonra erkeklerden korkmaktadır. O, Yoon Sang-Ah (Go Won-Hee) ve Kang Hye-Joo (Jeon Soo-Jin) yakın arkadaştır.

Dizinin yönetmen koltuğunda "Strongest Deliveryman" dizisinin yönetmeni Jeon Woo-Sung oturmaktadır ve dizinin senaristliğini "The Producers" dizisini kaleme alan Kim Ji-Sun yapmaktadır.

Dizinin ilk bölümünün 4 Temmuz’da yayımlanması planlanılıyor.


Kaynak: (1), (2)