"The Smile Has Left Your Eyes" Dizisinin Yeni Bir Afişi ve Yeni Bir Fragmanı Yayımlandı
  • Maysa
  • 13-09-2018, 16:45

Başrollerinde Seo In-Guk, Jung So-Min ve Park Sung-Woong’un rol aldığı "The Smile Has Left Your Eyes" dizisinin yeni bir afişi ve beşinci fragmanı yayımlandı.

Dizi, Japon yapımı 2002 yılında Fuji TV’de yayımlanan "Hundred Million Stars From the Sky" adlı diziden uyarlamadır.

"The Smile Has Left Your Eyes", birbirleri ile tanışmaları kaçınılmaz olan ve günlük yaşamları boyunca yolları kesişmeye devam eden iki insanın etrafında dönmektedir. Bir dedektif (Park Sung-Woong), ölümü intihar gibi gösterilmeye çalışılmış, üniversiteli genç bir kadının cinayet davasını alır. Dedektif bu davayı çözmekte oldukça kararlıdır. Bir gün, dedektifin kız kardeşi (Jung So-Min), bir adamla (Seo In-Guk) tanışır. Adam iyi birisi değildir ancak dedektifin kız kardeşi adama karşı sempati duyar. Adamın üniversiteli genç kadının cinayet davasıyla bir ilgisi olduğunu düşünen dedektif, kız kardeşini adamdan uzaklaştırmaya çalışır. Ancak dedektifin kız kardeşi ve adam birbirlerine âşık olmuştur.

Dizinin yardımcı oyuncu kadrosunda Seo Eun-Su, Do Sang-Woo, Jang Young-Nam ve 'VIXX' grubundan Hong Bin yer almaktadır.

Dizinin yönetmenliğini "King of High School Life Conduct", "Oh My Ghost" ve "Tomorrow With You" dizilerinin yönetmeni Yoo Je-Won yapacak. Seo In-Guk ve yönetmen Yoo Je-Won 2014 yılında "King of High School Life Conduct" dizisinde beraber çalışmıştı.

Dizinin ilk bölümünün 3 Ekim’de yayımlanması planlanılıyor.

Kaynak: (1)