"The Smile Has Left Your Eyes" Dizisinin Karakter Afişleri ve Yeni Bir Fragmanı Yayımlandı
  • Maysa
  • 19-09-2018, 14:00

"The Smile Has Left Your Eyes"ın dört ana karakterin afişi ve altıncı fragmanı yayımlandı.

Dizinin ana kadrosunda, Seo In-Guk, Jung So-Min, Park Sung-Woong ve Seo Eun-Su yer almaktadır.

Dizi, Japon yapımı 2002 yılında Fuji TV’de yayımlanan "Hundred Million Stars From the Sky" adlı diziden uyarlamadır.

"The Smile Has Left Your Eyes", birbirleri ile tanışmaları kaçınılmaz olan ve günlük yaşamları boyunca yolları kesişmeye devam eden iki insanın etrafında dönmektedir. Bir dedektif olan Jin-Gook (Park Sung-Woong), ölümü intihar gibi gösterilmeye çalışılmış, üniversiteli genç bir kadının cinayet davasını alır. Bu davanın üzerinde çalışırken, Jin-Gook’un kız kardeşi (Jung So-Min), bu cinayet davasıyla bir ilgisi olduğunu düşündüğü Moo-Young (Seo In-Guk) adındaki bir adamla tanışır. Jin-Gook, kız kardeşini ondan uzaklaştırmaya çalışır. Ancak kız kardeşi, Moo-Young’a âşık olmuştur.

Seo In-Guk dizide bir bira üretim yerinde çalışan Kim Moo-Young karakterini canlandırmaktadır. Onun karakter afişinde, Yoo Jin-Gook'a (Park Sung-Woong) hitaben, "Beni canavar olarak çağırman umurumda bile değil. Aksine, bu eğlenceli."  yazmaktadır.

Jung So-Min dizide bir reklam tasarımcısı olan Yoo Jin-Kang karakterini canlandırmaktadır. Annesini ve babasını küçük yaşta kaybeder. Ancak abisi ona özenle ve sevgi ile bakar. Ona hem annelik hem babalık yapar. Bir gün, Kim Moo-Young (Seo In-Guk) ile tanışır ve hayatı zor bir değişim sürecine girer. Onun karakter afişinde, Moo-Young'a hitaben, "Sadece bir insansın, keşke sıcak bir evde sıcak bir yemek yiyerek yaşasaydın."  yazmaktadır.

Park Sung-Woong dizide Jin-Kang’ın (Jung So-Min) abisi olan Yoo Jin-Gook karakterini canlandırmaktadır. 17 yıldır cinayet dedektifi olarak çalışmaktadır. Gençken hayat dolu birisiydi ancak yaptığı bir hatadan sonra tüm hayatı at üst olur. Ailesinden geriye tek kalan kız kardeşinin üzerine titremektedir. Kız kardeşinin bir sebepten dolayı peşinde olduğu Kim Moo-Young’a (Seo In-Guk) yaklaşmasını istememektedir. Onun karakter afişinde, Moo-Young'a hitaben, "Onu ne zaman görsem daima gergin oluyorum. Bu tuhaf."  yazmaktadır.

Seo Eun-Su dizide bir aile şirketinin varisi olan Baek Seung-Ah karakterini canlandırmaktadır. Ailesinin dağıtım endüstrisinde yer alan bir şirketi vardır ve ailesinin tek kızıdır. Onun karakter afişinde, Moo-Young'a hitaben, "O kişi, benim için bir kurtarıcı."  yazmaktadır.

Ayrıca dizide, Do Sang-Woo, Jang Young-Nam ve 'VIXX' grubundan Hong Bin de yer almaktadır.

Dizinin yönetmenliğini "King of High School Life Conduct", "Oh My Ghost" ve "Tomorrow With You" dizilerinin yönetmeni Yoo Je-Won yapacak. Seo In-Guk ve yönetmen Yoo Je-Won 2014 yılında "King of High School Life Conduct" dizisinde beraber çalışmıştı.

Dizinin ilk bölümünün 3 Ekim’de yayımlanması planlanılıyor.

Kaynak: (1)