Yang Se-Jong’a Tarih Türündeki Yeni Bir Diziden Teklif Götürüldü

  Rüzgar Esintisi   |     11-10-2018, 12:44

Yang Se-Jong, JTBC’nin "My Country" adlı yeni dizisinde rol alabilir.

11 Ekim’de, oyuncunun ajansı Good People, Yang Se-Jong’un dizide erkek başrol karakteri canlandırması için teklif aldığını doğruladı ve oyuncunun düşünme aşamasında olduğunu belirtti.

Dizi, sevdiklerini korumaya çalışan üç kişi etrafında dönecek.

Yang Se-Jong’a dizide hangi karakteri canlandırması için teklif götürüldüğü konusunda herhangi bir açıklama yapılmadı.

Dizinin yönetmen koltuğunda  "Just Between Lovers", "The Package", "Wonderful Days" ve "Nice Guy" ("The Innocent Man") dizilerinin yönetmenliğini yapmış Kim Jin-Won oturmaktadır. Dizinin senaristliğini "Inspiring Generation" ve "Master: God of Noodles" dizilerini kaleme alan Chae Seung-Dae yapmaktadır.

Dizinin yayın tarihi henüz kesinleşmedi.

Kaynak: (1)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…