Kim So-Hyun’un "Love Alarm" Dizisinde Rol Alacağı Kesinleşti

  Rüzgar Esintisi   |     18-10-2018, 15:55

Oyuncu Kim So-Hyun, Netflix’in "Love Alarm" adlı yeni dizisinde kadın başrol karakteri canlandıracak.

18 Ekim’de, oyuncunun ajansı E&T Story, Kim So-Hyun’un "Love Alarm" dizisinden gelen teklifi kabul ettiğini doğruladı.

"Love Alarm", yakınlarındaki birileri kendisi için romantik duygu beslediğinde kullanıcıyı uyaran bir uygulama kullanarak, aşkı bulmaya çalışan bir grup gencin etrafında dönmektedir. Ayrıca dizi, Cheon Kye-Young tarafından kaleme alınan popüler bir webtoondan uyarlamadır. Daha önce, Cheon Kye-Young’ın "Yebbeun Namja" adlı eseri, 2013 yılında "Bel Ami" adlı bir diziye uyarlanmıştı.

Kim So-Hyun dizide bir lise öğrencisi olan Kim Jo-Jo karakterini canlandıracak. Acı dolu bir aile geçmişine sahip olmasına rağmen neşeli ve kaygısız bir genç kızdır. Küçükken annesi ve babasını kaybetmiştir. Bu yüzden, teyzesi ile birlikte yaşamaktadır. Ancak, Jo-Jo için orada yaşamak kolay değildir. Bir gün, 'love alarm' adlı bir telefon uygulamasını kullanmaya başlar ve ardından yeni bir romantizme başlar.

Bu arada, Ahn Hyo-Seop’a dizide erkek başrol karakteri canlandırması için teklif götürülmüştü. Ancak ilerleyen zamanlarda oyuncunun bu teklifi reddettiği açıklanmıştı. Eğer oyuncu teklifi kabul etseydi, dizide popüler bir lise öğrencisi olan Hwang Sun-O karakterini canlandıracaktı. Sun-O zengin bir ailenin oğludur. Ancak ailesi tarafından sevilmemektedir.

İlgili Haber: Ahn Hyo-Seop ve Kim So-Hyun "Love Alarm" Dizisi Hakkında Nihai Kararını Verdi

Dizinin yönetmen koltuğunda "Fight My Way" ve "Oh My Venus" dizilerinin yönetmeni Lee Na-Jeong oturmaktadır.

Dizi toplam 8 bölümden oluşacak. Dizinini ilk bölümünün 2019 yılında yayımlanması planlanılıyor.

Kaynak: (1), (2)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…