Song Hye-Kyo ve Park Bo-Gum’un Yer Aldığı "Encounter" Dizisinin İlk Afişi Yayımlandı

tvN’in yaklaşan "Encounter" dizisinin ilk afişi yayımlandı.

Dizi, dünyadaki her şeye sahipmiş gibi görünen ancak hiçbir zaman kendisi için yaşamamış bir kadın (Song Hye-Kyo) ile onun tam tersi hiçbir şeye sahip değilmiş gibi görünen ancak saf ve özgür bir ruha sahip bir adamın (Park Bo-Gum) arasındaki romantik ilişkiyi konu almaktadır. İkisi de bir günlüğüne dahi olsa birbirlerinin hayatını yaşamak istemektedir. Dizi, 'zengin ve saygınlık gerektiren bir hayattan mı vazgeçmek?' ya da 'normal bir hayattan mı vazgeçmek' daha zor sorusuna odaklanmaktadır.

Yayımlanan afişte, Song Hye-Kyo başını Park Bo-Gum’un omzuna yaslayarak, aralarındaki içleri ısıtan romantizm vurgulanmış.

Dizinin senaristliğini "Bel Ami" ve "Entertainer" dizilerinin yanı sıra "Take Off 2" ve "My Annoying Brother" filmlerini kaleme alan Yoo Young-Ah yapmaktadır. Dizinin yönetmen koltuğunda "Jealousy Incarnate", "Hyde Jekyll, Me", "Angel Eyes", "Queen of Ambition" ve "Phantom" dizilerinin yönetmeni Park Shin-Woo oturmaktadır. Dizinin yapım şirketi Bon Factory ise daha önce "What’s Wrong with Secretary Kim", "She was Pretty" ve "The Master’s Sun" dizilerinin yapımcılığını üstlenmişti.

Dizinin ilk bölümünün 28 Kasım’da yayımlanması planlanılıyor.

Kaynak: (1)