Ahn So-Hee, Shin Hyun-Soo ve Lee Yi-Kyung "Eulachacha Waikiki" Dizisinin 2. Sezonunda Rol Alabilir

"Eulachacha Waikiki" dizisinin 2. sezonunda yer almaları için daha fazla oyuncuya diziden teklif götürüldü.

Geçtiğimiz günlerde, dizide erkek başrol karakterlerden birini canlandırması için Kim Sun-Ho’ya teklif götürüldüğü açıklanmıştı.

İlgili Haber: Kim Sun-Ho "Eulachacha Waikiki" Dizisinin 2. Sezonunda Rol Alabilir

14 Kasım’da, Ahn So-Hee’nin ajansı BH Entertainment, Ahn So-Hee’nin "Eulachacha Waikiki" dizisinin 2. sezonunda yer alamaya olumlu baktığını belirtti.

JTBC’den bir kaynak ise şunları söyledi: "Lee Yi-Kyung’a şuanda bir teklif gönderdik. Dizinin ilk sezonundan sonra da bizimle çalışmaya devam etmesini umuyoruz."

Lee Yi-Kyung ilk sezonda popüler bir oyuncu olma hayalleri kuran Lee Jun-Ki karakterini canlandırmıştı. Dizide yansıttığı komik karakter ile izleyiciler üzerinde kalıcı bir etki bıraktı. Dizinin birçok izleyicisi onu 2. sezonda da görmeyi umut ediyor. Lee Yi-Kyung şuanda yakında yayımlanmaya başlayacak olan MBC’nin "Children of Nobody" dizisinde rol almaktadır.

Konu ile ilgili Lee Yi-Kyung’in ajansından bir kaynak şunları söyledi: "Lee Yi-Kyung, "Eulachacha Waikiki" dizisinin 2. sezonundan teklif aldı ve şuanda teklifi inceliyor."

Dizinin ilk sezonu, bu yılın ilk aylarında yayımlandı ve iflasın eşiğindeki Waikiki konuk evini işleten üç kişi (Kim Jung-HyunLee Yi-KyungSon Seung-Won) etrafında dönmekteydi.

"Eulachacha Waikiki" dizisinin 2. sezonunu, ilk sezonunda olduğu gibi "Man X Man", "Remember" ve "Birth of a Beauty" dizilerinin yönetmeni Lee Chang-Mi yönetecek ve Kim Ki-Ho ve Song Ji-Eun ortaklaşa senaristliğini yapacak.

Dizinin ilk bölümünün 2019 yılının ilk yarısında yayımlanması planlanılıyor.

Kaynak: (1)