Shin Hye-Sun’un "Dan, Only Love" Dizisinde Rol Alacağı Kesinleşti

Shin Hye-Sun, KBS2’nun "Dan, Only Love" ("One and Only Love") adlı yeni dizisinde kadın başrol karakteri canlandıracak.

11 Aralık’ta, oyuncunun ajansı YNK Entertainment konu ile ilgili şu şekilde konuştu: "Shin Hye-Sun bir sonraki projesi olarak "Dan, Only Love" dizisini seçti."

Dizi, bir melek ile bir insanın arasındaki aşk hikâyesini konu almaktadır. Dan, cennetten kovmuş bir melektir. Bir gün, Dan’a bir görev verilir. Görevi, Yeon-Seo adındaki bir kadının gerçek aşkı bulmasını sağlamaktır. Eğer bu görevi yerine getirirse, cennete geri dönebilecektir. Ancak, zaman geçtikçe Yeon-Seo’ya kendisi âşık olur.

Shin Hye-Sun dizide bir balerin olan Lee Yeon-Seo karakterini canlandıracak. Varlıklı olan ailesinin bir şirketi vardır. Bir gün, bir kaza geçirir. Kazadan dolayı görme yetisini kaybeder ve balerinliği bırakır. Gururlu oluşandan ve hiç kimseye güvenmemesinden dolayı sivri bir dili vardır. Aşka karşı kalbi buz tutmuştur. Ancak, Dan ile karşılaştıktan sonra buz tutmuş kalbi erimeye başlar.

Bu arada, dün 'INFINITE' grubundan L’e dizide erkek başrol karakteri canlandırması için teklif götürüldüğü açıklanmıştı. L hâlâ teklifi değerlendirmektedir ve eğer teklifi kabul ederse dizide bir melek olan Dan karakterini canlandıracak.

İlgili Haber: L ve Shin Hye-Sun Yeni Bir Dizide Beraber Rol Alabilir

Dizinin yönetmen koltuğunda "Bread, Love and Dreams", "Glory Jane", "Healer", "My Lawyer, Mr. Jo" ve "Queen For Seven Days" dizilerinin yönetmeni Lee Jung-Sub oturmaktadır. Dizinin senaristliğini "Lucky Romance" dizisini kaleme alan Choi Yoon-Kyo yapmaktadır.

Dizinin ilk bölümün Mayıs 2019 tarihinde yayımlanması planlanılıyor.

Kaynak: (1), (2)